Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kegyetlen önző vagyok! Megtudo...

Kegyetlen önző vagyok! Megtudok változni?

Figyelt kérdés

Tényleg pénzt is csak immel-ámmal adok kölcsön embereknek de még a család tagjaimnak is.

Ha adok is valamit csak egy színjáték de komolyan mondom utálom magam, mert szerintem nem sok szeretet van bennem.


Sajnos néha visszaüt az hogy azt kapsz amit adsz hát van benne valami...félek magamtól.


Ezen hogyan lehet segíteni ha egyáltalán lehet??


2018. ápr. 23. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg változni, adj egy hajléktalannak kaját, pénzt és figyeld a reakcióját. Jól fog esni, de ha olyat fogsz ki aki egyből azt mondja, hogy aggyá má piára kő píz annak ne. Keress tovább.
2018. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már önmagában ez egy nagy lépés, hogy ezt te így őszintén belátod. Egyikünk sem tökéletes és néha muszáj szembenéznünk magunkkal, hogy tudjunk fejlődni önmagunk és környezetünk előnyére. Volt, amit én is megbántam, hogy adtam, de jóval többször volt, hogy nem, jól esett, hogy tudtam valakinek segíteni. Nagypapám mondta többször, aki azért sok mindent átélt, hogy tanulj meg adni, mert az élet idővel vissza fogja neked azt mind adni.
2018. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért kéne pénzt adnid bárkinek? Ez nem önzés, hanem józan paraszti ész. Nem ezzel fejezheted ki a szeretetedet.
2018. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szeretetet tanulni lehet.

En sokaig fejlesztettem magam,hogy szeretni tudjak s sikerult.

Ha adsz attol tenyleg jobb leszel.

En nagyon sokat adtam hajlektalanoknak s nem bantam meg.

Onkentes munka is segit...

Ott is sokat tanultam,foleg alazatot.

2018. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!