Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért minden csaj csak addig...

Miért minden csaj csak addig szeret amig elmondom minden szarnak?

Figyelt kérdés

Ha őszintén szeretnék beszélgeti valamelyik érzésemről azonnal lepattint, de úgy bánok vele mint egy rakás szarral akkor szerelmes minden bajja van.


De ez nekem is szar, hát nem lehet egy kapcsolatot sem kialakitani igy.


nem értem komolyan mondom mi történt a nőkkel?


Bármit csinálok nem jó csak ha rosszat teszek , nekem ez azért elég furcsa...



2018. ápr. 24. 17:34
 1/8 anonim válasza:

Nem tudom eddig kikkel találkoztál de azért a lányok nem ilyenek. Én sem vagyok ilyen.

Ha arra gondolsz hogy mondjuk szeretik ha beszólogatnak nekik akkor az azért lehet mert szórakozásnak fogják fel. De a normális lányokkal igenis lehet komolyan beszélni.

2018. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez a tapasztalatom a fiúknál. Nyilván azért, mert mindig a nem hozzám valókat fogom ki.

Neked is ezért vannak ilyen élményeid a lányoknál.

2018. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pofon egyszerű a helyzet. Ha megvonod egy nőtől a szeretetet, akkor ő hiányolni fogja. Ha őszintén szeretnél beszélni az érzéseidről, akkor tedd azt. Nem hiszem, hogy azt szereti, ha te gonosz vagy vele.
2018. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem. Nagyon furák a lányok.
2018. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4:


Nem tudom ti hány évesek vagytok, meg hogy mennyi "lánnyal" találkoztatok eddig, de nem kéne mindenkit egy kalap alá venni.

2018. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem pszhiopata legtöbb, de értem mire gondoltok.
2018. ápr. 24. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
ahogy írod a kérdést,meg amilyen szavakkal,úgy el tudom képzelni a társaságodat is.Ott csak ilyenek vannak,ne csodálkozz.
2018. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát elég furcsa társaság van errefelé az tény.


Bár ha őszintén szeretném kifejezni magam, sajnos én sem vagyok teljesen tájékozott mert sajnos ritkán mozgok normális körökben a hely adotságai miatt.

2018. ápr. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!