Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel töltsem életem hátralevő...

Mivel töltsem életem hátralevő részét?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, férfi, érdekes és élvezhető munkával, kellő anyagi biztonsággal (két saját lakás [egyik kiadva albérletbe], középkategóriás autó, és van elég tartalékom a bankban).


Párkapcsolatom nincs, nem is volt és nem is lesz, mert elég csúnya vagyok, vékony és van egy beszédhibám is. Párkapcsolat híján elég unalmasan telnek a napjaim, leginkább a munka tudja kitölteni őket. Mivel rengeteg időm van rá, így mondhatni elég sikeres vagyok benne, és elég jól is keresek vele.


De a fő probléma az - bármilyen durván is hangzik - hogy unom az életemet. Az anyagi biztonság megvan, párkapcsolatra nem látok sok esélyt, a munkám pedig olyan so-so, szóval nem tudom milyen célokat tűzzek ki magam elé.


Jelen pillanatban két célom van csak, az egyik lefutni a maratont (a félmaraton tavaly már sikerült), és elutazni Argentínába (ez most nyáron meg is valósul), de más célt nem nagyon tudok kitalálni. Esetleg még elutazni pár egzotikusabb országba, vagy egy új nyelvet megtanulni, de hogy őszinte legyek egyedül elég unalmas minden.


Szóval így telnek-múlnak a napok, mindig meglepődök, hogy jé, újabb hétvége, de igazából az egész egy nagy szürke unalomtengerbe áll össze. Gondolkodtam azon is, hogy kellene egy hobbi (ott talán ismerkedni is lehetne), de nem nagyon érdekel semmi, hogy őszinte legyek.


Köszönök előre is minden választ.


2018. ápr. 27. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a horgászást ajánlom. Kiváló az idegekre is.
2018. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van..
2018. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá a dolgokhoz....

Járj gyakrabban társaságba, minden féle összejövetelekre, és szerintem fogsz találni megfelelő embert.


Ha meg mégsem...hmm...

Hobbi:

-túrázás

2018. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor most elkezdhetnél végre ismerkedni, járj társaságba, menj pl. szervezett kis kirándulásokra, vagy iratkozz be társastáncra akár. Nyelvtanfolyam, koncertek, fesztiválok...
2018. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogy ti milyen optimisták vagytok. :)

Köszönöm a hobbi ötleteket, bár a koncert nem épp a kedvencem.

2018. ápr. 27. 21:26
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Próbálj ki új dolgokat, készíthetsz új féle ételt, kísérletezhetsz vele, bejárhatsz különleges falvakat, városokat, készíthetsz videókat, játszhatsz számítógépes játékokkal, olvass sokat, sok félét, mindenről, arról is, amivel nem értesz egyet.
2018. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"hátra lévő rész" Elég fiatal vagy még, hogy igy ird! Szerintem, ne add fel a pár keresést, ha igényes vagy és ápolt biztos nem reménytelen, bár attol függ neked mik az elvárásaid egy lánynal szembem, hogy fullos 10/10 es legyen vagy inkáb a belsöt nézed, mert ha azt biztos találni fogsz valakit.:) 22/L
2018. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is inkább a belső a fontos, abszolút nem kell 10/10nek lennie a nőnek. Egyedül annyi kitételek van a külsőre vonatkozólag, hogy ne legyen túl molett (mondjuk 80kg feletti) a hölgy.
2018. ápr. 28. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!