Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel töltsem el a hátralévő...

Mivel töltsem el a hátralévő éveimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves vagyok, és az eddigi párkapcsolati próbálkozásaim, legalább két tucat randi, mindig kudarcba fulladt. Volt ugyan néhány, amikor tetszettem a hölgynek, de akkor pedig ő nem tetszett nekem, de az esetek 90%-ban velem volt a baj.

Igazából lelkiekben már feladtam a dolgot, elkönyveltem, hogy sose lesz már kapcsolatom.


A probléma igazából az, hogy az életem ezt leszámítva egészen élvezhető. Szerető család, sok barát, jó munkahely, biztos egzisztencia. Csak párkapcsolat nélkül az egészet értelmetlennek érzem.


Az öngyilkosság kézenfekvő megoldás lenne a problémámra, csak nem akarok fájdalmat okozni az engem szeretőknek, illetve tartok tőle, hogy létezik túlvilág, és minden irányzat szerint meglehetősen kellemetlen dolgok várnak ott az öngyilkosokra. Illetve nem is tartanám korrektnek a dolgot, mert rengetegen élnek nálam rosszabb helyzetben, és velük szemben ez nem lenne korrekt, ha ők nem adják fel, nekem sem szabad.


A kérdésem az lenne, hogy párkapcsolat nélkül mivel töltsem el a hátralévő éveimet? Eddig a karrieremre koncentráltam, és az működött is.

A következő ötleteket találtam eddig ki.

1.) Cégalapítás. Ez kitöltené az összes időmet, és úgy érzem, ha létrehoznék valami maradandót a semmiből, úgy talán nem lenne teljesen hiábavaló az életem.

2.) Segíteni másoknak. Jótékonysági szervezeteknek, pénzzel és a munkámmal. Van is az a mondás, hogyha egy embernek segítettél, akkor már nem éltél hiába.

3.) Testépítés. Kitölti az időmet, csökkenti a feszültséget, és önbizalmat ad. Meg talán kicsivel több esélyem lesz egy párkapcsolatra.


Utazni is szívesen mennék, bejárni a világot, eljutni minden kontinensre, anyagilag tudnám is finanszírozni, csak nincs akivel mehessek. Vagy menjek egyedül, hátha utazás közben rájövök valami fontosra magammal kapcsolatban?


Hogy őszinte legyek, elég sok gonosz dolgot elkövettem másokkal szemben az eddigi életem során, és sajnos nem sikerült mindent jóvá tennem, így nem tartom igazságtalannak, ha ezért a magányos élet a büntetés. Vállalom a tetteimért a következményt, ezért sem akarok öngyilkos lenni.


Ami a legjobban bánt az az, hogy csalódást okozok a szüleimnek és a családomnak. Tudom róluk, hogy nagyon szeretnének unokát, és fáj, hogy ezt nem tudom nekik megadni.


Köszönöm, hogy elolvastátok.


2016. jún. 11. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
ha van rá lehetőséged akkor utazgatni menj el, vagy külföldi önkéntes munka, ami még a személyiséged is formálja, 26 évesen még bőven van időd családot alapítani
2016. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Ne add fel!

A világ legnagyobb hüjesége lenne egyedűl utazgatni,gyúrni,vagy akármi.

Az,hogy a gonoszságidért ez lenne a büntetés az szerintem kizárt.

Öngyilkosság meg a legnagyobb marhaság,főleg neked,hogy csak egy csaj hiányzik,semmi más.


Sok oka lehet annak,hogy a nő ügyeid nem jönnek össze.

Rajtad még biztosan lehet segíteni.

2016. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a gondolkodásmódot, biztos randinál is sugárzod. Ilyen gondolatoktól, én is menekülnék, ha nő lennék.
2016. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miért, akkor szerinted mégis mit csináljak?

(2. válaszadónak elsősorban)

2016. jún. 11. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Kezdj el magaddal foglalkozni

Ne a kűlsővel,ne a munkával,magaddal!

De kérhetsz segitséget hozzáértőktöl is vagy keresel magadnak 1 Personal Coach-t

2es ;)

2016. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ne mondj le magadról szerintem. Értelmesen, összeszedetten írsz, szemmel láthatólag tudsz racionálisan gondolkodni, igyekszel jó ember lenni, anyagilag sem állsz rosszul - előbb-utóbb összeakadsz valami olyan nővel, aki mindezt nagyon fogja tudni értékelni, és aki neked is tetszik. 26 év még nem reménytelenül sok. Nekem 24 évesen lett először barátnőm.


És szerintem az utazgatás jó ötlet. Sehol sem olyan könnyű magába szállni az embernek, sem ismerkedni, mint utazás közben.


Az egyedül utazással sincsen semmi baj, ez valami agybaj egyeseknél, ahogy nézem.


De a többi lehetőség sem rossz, amit említettél, a lényeg, hogy csinálj valamit, legyél emberek között, és ne gubózz be.

2016. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Édesem, most úgy megölelnélek!

Fel a fejjel, bármikor rábukkanhatsz egy lányra, akivel passzoltok. :)

Addig folytasd az életed, tervezz! Gondolj a jó dolgokra, oszd meg másokkal, alkoss, ismerkedj, barátkozz!:))

2016. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 19. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!