Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek menthetetlen eset...

Szerintetek menthetetlen eset vagyok? Gyógyszert nem akarok szedni.18/L

Figyelt kérdés
Kiskoromban rengeteget bántottak. Eléggé zárkózott lettem. Középsuli elején is utált az osztály. Volt egy csúfnevem is. Végére valahogy megszerettek. Most fogok ballagni. Viszont érzem, hogy elég nagy gáz van velem. Még tavaly tavasszal volt 1 kis feleslegem és többször hallottam, hogy idegen emberek a hátam mögött megjegyezték ezt, meg megjegyzéseket tettek. Azóta sikerült lefogynom, 53 kiló vagyok normálisan eszek, mozgok stb. Viszont szeptemberben észrevettem, hogy úgy érzem, hogy mindenki engem figyel, rólam beszél, rajtam nevet. Minden egyes nap szó szerint remegtem a buszon és lestem az emberek szavait, ha rámnézett valaki egyből bekönnyeztem. Borzasztó volt. Decemberben esténként jártam haza a szalagtűzős próbák miatt, 6 után ettem ebédet és utána álltam neki úgy tanulni, hogy osztályelső lettem a végén. Eléggé túlhajtottam magam. Egyik reggel 5 kor felkeltem, és démonok képei ugráltak előttem, majd felszálltam a buszra, leültem, elkezdtem izzadni, végtagjaim zsibbadtak, nem éreztem a kezem,ájulás érzet, halálfélelmem volt. Azt hittem szívrohamom van, majdnem felhívtam a buszon a mentőket, hogy csináljanak valamit, mindjárt meghalok. Leszálltam a buszról, jól lettem. Ez kb 10 reggelen át így ment. Volt, hogy a suliba jött rám. Vagy este. Na ezek a rohamok szerencsére elmúltak, viszont érzem nem vagyok a toppon. 12 órákat alszok hétvégén. Rengetegszer elbambulok. Sokszor zavart vagyok. Félek, hogy komolyabb betegségem van. Nem merek semmi olyat csinálni amit a korombeliek. Nagyon szeretem az energiaitalt, de egyszerűen félek még egy kortyot is meginni belőle, nehogy szívrohamot kapjak, plusz az agyvérzéstől és agydaganattól is betegesen félek. Alkoholt sem iszom. Egy egy szál cigit szoktam szívni hetente, mert már ezt az ideget én nem bírom. Teljes tropán vagyok. Félek, hogy megőrülök. A családban több pszichiátriai beteg volt sajnos, viszont én nem szeretnék még csak pszichológushoz járni sem, sőt gyógyszereket soha a büdös életben nem vennék be. És az a legviccesebb, hogy a barátom, a barátnőim sem a családom nem sejt semmit. Anyummal nagyon jó viszonyba vagyok, 1x 2x mondtam, hogy mi a helyzet annyi volt a válasza: ilyen nincs, ne legyél ilyen gyenge.
2018. ápr. 29. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szokásos csajhiszti. Nektek minden kis kimerültség halálos, mert direkt élveztek tapicskolni az áldozat szerepében, ahelyett, hogy megoldást keresnétek. Leírod, hogy túlhajtottad magad, meg a diéta miatt is kialakulhatott tápanyag- vagy vashiány, aztán nem változtatsz semmin, nehogy jobban legyél, viszont olyan élvezettel sorolod a tüneteidet, mint egy kilencvenéves néni. És persze tűkön ülve várod, hogy sajnálgassanak, meg szörnyülködjenek, és valaki oldja meg helyetted.
2018. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mindenféleképpen megérné elmenni egy pszichiáterhez legalább megtudnád hogy pontosan mi is ez a sok furcsaság. Nem veszítenél vele semmit sem. Nincs abban semmi gáz hogy beülsz és elmondod ezeket az orvosnak. Sokan járnak már manapság pszichiáterhez.
2018. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
A leírtak alapján nagyon úgy tűnik hogy szociális fóbiás vagy , mármint amiket átéltél a buszon pont arra mutat , olvass utána ha lesz időd . A gyógyszerekről meg annyi h a probléma forrását nem tünteti el csak enyhíti , így bármikor vissza jöhetnek a tünetek és rosszabb lesz . Menj el sportolni ( fuss , kirándulj , tekerj ) vagy menj el egy állatmenhelyre önkénteskedni . Nekem bevált :D
2018. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Umaku ***** válasza:

Első, hogy te mekkora egy bunkó állat vagy. “Szokásos csaj hiszi” atya világ hát ez már tényleg sok, nemcsak hogy ezzel a kijelentéssel alábecsülsz és megsértesz minden vaginával rendelkező lényt (amit persze nem úgy értettél, ne hisztizzek, ugye?)

Kérdező, én a helyedben elmennék egy barátommal a háziorvosomhoz.

Mond el a tüneteidet, vizsgáljon meg, ez nem a gyengeség jele, nem is jelenti azt hogy gyogyszereken kellene élned. Becsüld magad, becsüld a tested!

Ha pedig pszichológushoz kellene menned ne félj! 1-2 alkalom és vagy tetszik vagy nem. Senki sem kötelez rá hogy folyamatosan járkálj oda.

Sok szerencsét :)

2018. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!