Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő kell egy új ismeret...

Mennyi idő kell egy új ismeretségeket nehezen kötő, alapvetően zárkózott, de a megszokott közegében egyébként magabiztos, és abban a közegben nyitott embernek egy új ismerős felé megnyílni?

Figyelt kérdés
Új közösségbe kerültem és ott megismertem valakit pár hónapja. Én alapból úgy nyitottam felé, mint általában szoktam, csak úgy tűnik, neki ez sok volt, és begubózott. A többiekkel jól megtaláltam a közös nevezőt, ő távolságtartóbb, de látom, hogy a már régóta meglévő ismerősi körében, ahol rutinosan mozog, ott nyitott másokkal. Szeretném, ha felém is nyitna, és elnézné nekem, hogy elbénáztam a kezdeti időszakot, csak nem tudom, hogyan.
2018. ápr. 30. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitartóan, de mértéktartóan mutasd ki az érdeklődésedet.
2018. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán jobban tudnánk segíteni, ha elmondanád, hogy hogyan nyitottál felé? Szerinted mi volt sok a számára?
2018. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogyan és amennyit kommunikáltam felé, az volt sok. Nem figyeltem oda időben, hogy ő zárkózottabb, mint a többiek, és ezért úgy tűnt, hogy lerohantam.
2018. ápr. 30. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy neki szimpatikus.
2018. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amennyit beszélget velem (még ha kevés is), az alapján kizárt, ennyire senki nem jó színész, illetve ehhez jó szemem van, hogy észrevegyem.

Igazából türelmes vagyok, szóval nem akarok semmit ráerőltetni, csak kevés ilyen zárkózott emberrel volt dolgom eddig, vagy akikkel volt, azok pont abban a körben voltak nyitottabbak, amibe éppen bekerültem, és így nem érzékeltem annyira a zárkózottságot, mint most nála.

2018. máj. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!