Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesített már fel valakit...

Idegesített már fel valakit annyira itt egy troll hogy legszívesebben megölte vagy megkínozta volna?

Figyelt kérdés

Én szívem szerint már levagdosnám némelyiknek az ujjait hogy többet ne tudjon billentyűzetet kezelni. Tudom, tudom, le kéne szarni őket ezzel én tökéletesen egyetértek viszont ez egyeseknek nem olyan könnyű feladat mint másoknak (főleg ha megalázni próbál a delikvens)

Kérek mindenkit hogy a kérdést úgy válaszolja meg hogy magáról vagy a tapasztalatairól ír és nem engem "elemezget".

A válaszokat előre is köszönöm!



#kötekedőnyomorultcsírakisköcsögök
2018. máj. 1. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem, bár velem még nem trollkodtak. De ezen idegeskedni teljesen felesleges, mert ezzel eléri a célját.
2018. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Ezért kell a trollok közt is a legjobbnak lenni: hogy te idegesítsd fel őket jobban.
2018. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Én addig jutottam el hogy irásban kértem a letiltását, hogy ne válaszolhasson a kérdéseimhez folyamatos széttrolkodta linkelgette a korábbi kérdéseim, lejáratott stb


Nem tiltják le. Folyamatosan jelentgetnem kell es nagyritkán akkor törlik egy válaszát a kérdésem alatt.

2018. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nem is fog. Mert én úgy ülök itt, hogy előbb kialakult a személyiségem, aztán kezdtem el netezni. Te meg gondolom, itt formálod a személyiségedet, azért akaszt ki ennyire. Az y-z-alfa-generáció átka.
2018. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

Igen van itt 1 pár emberke, akit addig simogatnék, amig mozog.... és altalában ők a kérdezők.....

1 ember annyira túl.ment már a dolgokon, hogy időt es penzt nem sajnálva kiderítem kiaz és tényleg meg fogom simogatni a buksiját....

De szerintem sokan igy vannak ezzel...

2018. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4

"és nem engem "elemezget""

Egy próbát megért, hátha, de kár a gőzért :D

Amúgy 22 vagyok, a személyiségem már kifejlődött (többnyire), kételkedem abban hogy korhoz köthető az hogy ki mennyire érzékeny a szükségtelen sértegetésre.

2018. máj. 1. 20:09
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Hát akkor a troll elérte a célját... Így jár az aki eteti a trollokat!


Üdv egy úri troll

(Azért úri, mert megalázni nem szoktam senkit se, csak polgárpukkasztani)

2018. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Dühített egy percig kb de ennyi. Nem akartam megölni vagy megkínozni :D mivel dühítettek fel ennyire?
2018. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Bizonyoa szint felett nem megyünk bizonyos szint alá.
2018. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Engem? Azzal, hogy nap mint nap jön a k.va anyazos uzenet....
2018. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!