Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy kicsit...

Mit tegyek, hogy kicsit jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon rossza a kedélyállapotom. Mondhatni rosszul érzem magam. A munkában is egyszerűen nem lelem a helyem, rosszul érzem magam ezekkel a kollégákkal, nyomott a hangulatom tőlük, egyszerűen rosszul érzem magam a környezetükben. Nagyon mások, elvagyok velük, de csak úgy felületesen, teljes kiégést okoz nekem ezeknek az embereknek a társasága. Mikor haza megyek szinte semmire sincs már energiám olyan szinten fárasztóak ezek az emberek.

Barátaim nincsenek, baráti társaság nincs akikkel feltöltődhetnék és felszabadult és önfeledt és önmagam lehetnék. Teljesen ki vagyok fordulva. Érzem, hogy ez nem én vagyok, ebben nekem nem jó és nem tudom, hogy hogyan tudnék rajta változtatni vagy milyen úton induljak el a változás felé, hogy segítsek magamon, hogy jobb legyen és újra megtaláljam magamat.



2018. máj. 3. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta dolgozol ott? Szerintem átlagosan másfél-2 év kell ahhoz, hogy tényleg beilleszkedj, megtalalád a társaságod, kialakítsd az ottani személyiséged.


Esetleg munkahely váltás?


Keress valami régi ismerőst, családtagot, neten idegent, akivel tudsz ezekről beszélgetni, kicsit kikapcsolódni.


Olvass könyveket, regényeket, amelyekbe néha egy kicsit belemenekülhetsz, vagy akár pszichológiai önfejlesztőket, amelyeket tudnál hasznosítani a helyzetedben.


Fel a fejjel! :)

2018. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- kapcsold ki a gépet, telót, mindent most azonnal, és csinálj bármi mást

- válts munkahelyet

- kezdj el valami tanfolyamot

- ne nézz híradót egy hétig, de semmilyen formában

- tegyél be valami jó kis zenét most azonnal, és táncolj

- menj el úszni egy jót

- süss vagy főzz valami finomat

- kézműveskedj

- írjál naplót, kezdd el most

- csináld azt, amire már régóta nem jutott idő, pedig szeretted volna, minden mást tegyél félre, halassz el

- önkénteskedj bárhol

- mosolyogj

- fényképezz

- énekelj

- stb., használd a fantáziádat

2018. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!