Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ad ki az MBTI teszt...

Miért ad ki az MBTI teszt mindig más eredményt?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel engem ez a dolog mostanában, ezért megcsináltam már kb az összes intenetes tesztet, ami létezik (beleértve a kognitív funkciókkal foglalkozó teszeteket is), de nem igazán tudom, hogy most akkor melyik típusba tartozom. Ha elolvasom a jellemzéseket, akkor sem tudok egyet meghatározni, ami jellemző lenne, max talán kettőt, ha nagyon akarom. Olyan is volt, hogy olyat adott ki, amit egyáltalán nem tartok rám jellemzőnek. Adott már ki INTP, INFP, INFJ, INTJ, de még ENTP, sőt ISTJ eredményeket is.

Tudom, hogy nem ez a legfontosabb dolog az életben, nem kell ilyen válaszokat adni. Meg olyanokat sem, hogy az MBTI egy hülyeség, vagy "mi az az MBTI?".

Szerintetek miért más mindig?


2018. máj. 4. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Mert mindig máshogy töltöd ki.
2018. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg ez azért van, mert más akarsz lenni, mint aki vagy
2018. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Más tesztekről van szó, más oldalakon. Nem ugyanazt töltöm ki többször, más jellegű kérdésekre válaszolok zsigerből, úgy, ahogy gondolom és amit jellemzőnek tartok magamra. Nem akarok más lenni. Azt sem tudom, hogy milyen vagyok igazából, így azt sem nagyon, hogy milyen akarnék lenni.
2018. máj. 12. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha még mindig érdekel a dolog, leírhatnád (akár privátban), hogy melyik jellemzésből mit érzel igaznak saját magadra nézve, szerintem abból már könnyebb eldönteni.
2018. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!