Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszamennétek 2006-ban?

Visszamennétek 2006-ban?

Figyelt kérdés

Vagy valamelyik régebbi évbe?

Mi tűnt akkoriban jobbnak, rosszabbnak?

Csak így kíváncsiságból.



#2006 #régi évek
2018. máj. 4. 18:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
De még mennyire... az biztos, hogy nagyon sok mindent másképp csinálnék.
2018. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Én is...
2018. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Csatlakozok
2018. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Határozottan igen! Én visszamennék!


Persze semmi sem tökéletes, de - és az az ijesztő, hogy csak pár évvel ezelőtt - nemrég még nem öltött ekkora méreteket az egoizmus, az önzés, a kapzsiság, egymás elárulása és kihasználása, mint most, napjainkban.


Számomra ez az az ok, amiért nagyonis visszamennék. És megpróbálnék tenni azért, hogy meg tudjuk őrizni azokat az értékeket, amik akkor még nem voltak kiveszőben társadalmunkból...

2018. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Örülök, hogy túl vagyok azon az időszakon.
2018. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem, 2006 nekem tök ugyanolyan, mint 2018, lehet azért, mert már 37 éves vagyok.
2018. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Inkább 2060-ba
2018. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Örülök, hogy elmúlt az az időszak. Az élete pedug egyre jobb irányba halad. Szóval nem nézegetek visszafele a múltba. Hanem csakis előre. :)
2018. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam akkor és nem volt jobb a világ csak nem láttam gyerekként azokat a mocskos dolgokat amiket most észreveszek. Akkor még azt kívántam árcsak dolgozhatnék már..most hogy dolgozok irigylem azokat akiknek csak az a dolguk hogy ülnek a suliban és figyelnek. De nem mennék vissza, elég stresszes volt, meg nem lehet ott megragadni, tehát minden rosszon ismét keresztül kellene menni még egyszer. Az hogy mit csinálnék máshogy az utólagos okoskodás, tuti mindent ugyan úgy csinálnék mint régen mert akkor is úgy volt kényelmes és a végeredmény nem lett rossz. Inkább örülök hogy itt tartok és előre haladok
2018. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

A pillanatok/kulcsszavak amik a 2006-os emlékeimet idézik:


Windows XP, borzasztú lassú Explorer, a mainál sokkal jobb Honfoglaló, IWIW, összehajthatós Samsung telefon talán 1 megapixeles kamerával, emok, Rihanna aranykora, Ikarus BKV buszok, Demszky / Gyurcsány / "elkúrta! elkúrta!", útlevél-ellenőrzés az osztrák határon, M7-es még a Balaton végéig se ért és Pécsre se vezetett autópálya...


Volt egy hangulata, de biztos nem mennék vissza...

2018. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!