Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valaki semmihe...

Van olyan, hogy valaki semmihez nem ért?

Figyelt kérdés
Semmire nem jó
2018. máj. 5. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én például a kudarc eléréséhez értek csupán. Tehát negatív értelemben vagyok csak “jó”. Negatív dolgok terén. Sok esetben maga az élet lehetetleníti el az embereket. Aki sok lelkiválságon ment keresztül, könnyen nem találhatja a kiutat, nem lel rá arra, amiben sikerélménye lehetne.
2018. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyakran érzem ezt. Viszont ahhoz tökéletesen értek, hogy hogyan tegyek tönkre emberi kapcsolatokat. Próbálok változni, növelni az önbizalmamat, de semmi. És minél többször lökök el valakit magamtól, annál jobban fog fájni itt belül...
2018. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha van hogy így érzem, vagy hogy több dologhoz is értek valamennyire, de nem annyira, hogy azt mondhassam hogy elégedett vagyok.
2018. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van.

Megyek segíteni de katasztrófa lesz a vége, egyszerűen értetlen vagyok és jobb ha oda se mentem volna. Sírás a vége.

Járok futni. Nem fogyok tőle, nem lesz tőle jobb a kondim. Meg semmi...

Fogyókúra. Hiába eszem a minimálisat, inkább hízok mint fogyok, miközben más megeszik egy elefántot és vékony.

Tanulás. Hiába ülök le tanulni nem jegyzem meg.

Zeneiskola. Megint az értetlenség...

Pakolás. Inkább ne kezdtem volna el mert mielőtt elkezdtem, stabilan álltak a cuccok a polcon, miután rendet raktam/átpakolásztam a polcot ledől az egész...

És tudnám folytatni a végtelenségig...

2018. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen van, pl. én. Csak véletlenszerűen választottam pályát (informatika), mert tudom, hogy máshoz ugyanúgy nem értenék, ez legalább jól fizetne, ha valahogy sikerülne megcsinálni a diplomát (amire nem sok esély van). A jogosítványt is isteni csoda folytán szereztem meg, természetesen azóta sem vezetek. A nyelvtudásom is nulla, tök mindegy hogyan és mennyit tanulok, egyszerűen nincs meg semmihez sem a képességem.
2018. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen személy, de próbálkozni kell, mindent meg kell tenni, hogy valamire rákapjon az ember és észrevegye, hogy azt tudja csinálni.
2018. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!