Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem gáz egy picit megtennéd?

Ez nem gáz egy picit megtennéd?

Figyelt kérdés

Van egy szép csaj többet nem tudok mondani róla..igazából a volt osztálytársam volt, leszarom.


Viszont nem értem amit megmer csinálni :D


Feltölt egy képet amin egy b**gép full full M-es BMW van "kicsink" névvel :D (ezzel sincs még baj,annyi hogy nem az enyém).


Majd utána számomra totál érthetetlen módon posztolgatja azt, hogy ő most X városbsból Y ba menne és ő csatlakozna utitársnak :D



Nem értem én ezt, amikor nem volt autóm akkor sem csináltam ilyent inkább felszálltam buszra :D


De ha ennyire jól megy akkor mégis mi szükség van ilyenre???


"megtennéd" ezt ? :D 25f 25l



2018. máj. 7. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem az a neve: "Kicsim". hanem "Kicsink". Ebben rejlik a gigantikus probléma megoldása: az apjáé, és nem adja oda.
2018. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, vagy a szüleié vagy a pasijáé a kocsi és bár pózolhat vele, nem vezetheti :D
2018. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!