Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak velem idegenek...

Miért akarnak velem idegenek beszélgetni? 18/L

Figyelt kérdés
Már többször észrevettem ezt reggelente, hogy bambulok fáradtan és betámad valaki, aki elkezdi osztani a hülyeségeit. Még ha normális emberek lennének vagy korombeliek,de nem.. 50-es 60-as korosztály barátkozni akar velem, de nekem egyáltalán nincs kedvem hozzájuk, idegesítenek. Ma is egy 50 év körüli pasas bámult az arcomba és el akart velem kezdeni beszélgetni, de soha nem vágják el, hogy én nem akarok. Ne értsétek félre csak mikor reggel hulla fáradtan fáraszt pl hogy mért nem ülök le, de üjél le most azonnal, és mondja mondja mondja..
2018. máj. 7. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Fülhallgató a fülbe, még ha nincs is bekapcsolva de jól láthatóan legyen benn és nem fog zavarni senki :)
2018. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idős ember magányos, azért kezdenek el beszélgetni nekik szimpatikus idegenekkel az utcán. Ha zavar, akkor járj fülhallgatóval a füledben, akkor azt hiszik, hogy zenét hallgatsz és nem szólítanak le. Vagy pedig egyszerűen mondd meg az illetőnek, hogy ne haragudjon, de most nincs kedved beszélgetni.
2018. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Folyamatosan bent van a buszon és sajnos így támadnak be a számomra unszimpatikus emberek. Félreértés ne essék nem nézek le senkit, én se vagyok mindenkinek szimpi, de akkor tiszteletben tartom, hogy nem akar velem beszélni, nem nyomulok le. Sajnos nem csak idősebb pasik csinálják ezt, 1 hete egy nőhöz volt szerencsém, pedig nincs bennem semmi kihivó, csak egy utas vagyok hulla fáradtan aki pihenni szeretne a buszon hajnalba nem jópofizni.
2018. máj. 7. 15:06
 4/7 A kérdező kommentje:

*nem nyomulok rá.

Itt most nem is a bácsikról meg nénikről van szó, inkább középkoruak.

2018. máj. 7. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Velem is sokszor előfordult..( 25/F) Én sem értettem az okát. Talán szimpatikusnak tűnsz nekik, és ki akarják panaszkodni magukat vagy ki tudja. Ha ennyire nyomulnak és semmivel nem tudod lerázni az adott illetőt akkor, végső esetben válaszolj nekik németül vagy angolul.. Nekem működött
2018. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet esetleg valahogy a testbeszéded, vagy úgy nézel, hogy azthiszik szívesen beszélgetnél. Vannak ilyen emberek akiknek 'be nem áll a szája', nekem is magyaráztak már úgy, hogy nagyon nem volt hozzá hangulatom.


Szerintem is célravezető a zenehallgatás, kibámulás az ablakon, ha egy kis 'magányra' vágysz. Esetleg nyomogasd a telefonod, az a fix.


Amúgy úgy vettem észre, a hasonló korúak mint mi általában nem szeretnek beszélgetni, HÉV-en már volt hogy kezdeményeztem beszélgetést, de a legtöbb fiatal zavarba jön. :D

2018. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahogy dezsavűm van ezzel a kérdéssel,főleg miután elolvastam a válaszok közti írást a kérdezőtől o.O

Amúgy igen,a testtartás is számít. Valamint nekem anyám olyan hogy úton útfélen szóba állnak vele mert olyan kívülről. Nálam meg az van,hogy már a nézésem miatt is alig akarnak mellém ülni,szóval ez bevált:D

2018. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!