Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szoktatok beszélgetni, ha...

Ti szoktatok beszélgetni, ha leültök idegenek mellé enni?

Figyelt kérdés

Például leülsz egy menzán egy idegen mellé. Szoktatok ilyenkor beszélgetni? Magyarországon, mintha ez nem lenne olyan megszokott. (ahogy így körbenézek a menzákon pl)


Ha igen, akkor hogy szoktátok kezdeményezni? Szeretném gyakorolni a szociális készségeimet :D


2018. febr. 22. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát menzán nem szoktam enni de pl plázában volt már hogy egy srác mellett ültem és elkezdett nekem mesélni valamit aztán beszélgettünk. De szerintem nem mindenki örülne neki.
2018. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eszem, akkor nem akarok beszélgetni, föleg nem idegenekkel.
2018. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszünk, nem beszélünk. Ez aranyszabály.
2018. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mert eleve nem ülök le idegen mellé, főleg étkezni, mert nem vagyok más nyammoggására, röfögésére kíváncsi.
2018. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedvem igen. Ha nem, akkor nem érzem cikinek, hogy nem szólunk egymáshoz.
2019. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!