Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hovy szokjak le arról, hogy...

Hovy szokjak le arról, hogy vadidegenekkkel is tök őszinte vagyok, meg elkezdek velük beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ebbe bele lehet bukni...

Mikor először beszélünk tök őszinte vagyok...


2018. ápr. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is buktam már bele... És ennek az lett a vége, hogy az illető, (aki kezdetben még kedvelt) minden kapcsolatot megszakított velem ráadásul lehet magában még egy depressziós nyomorultnak is elkönyvelt. Pedig akkortájt éppen csak rossz passzban voltam, nem vagyok mindig lehangoló.
2018. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak olyanokról beszélj, amikkel nem lehet visszaélni.

Bár nem tudom mit takarhat a “túl őszinte” kifejezés.

2018. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Időjárásról szoktam beszélni ill. megkérdezem hogy hol vette magara ezt azt amazt melyik jo üzlet melyiket nem kedveli stb diesel vagy benzin, android vagy ios, nem érdekel csak eltereljem az olyan temakrol a figyelmet amelyeket nem szeretnék elmondani és akaratlanul sikerülne kikotyognom úgy is
2018. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Például a sikerült a vizsga kérdést, nem lehet elterelni
2018. ápr. 5. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!