Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hány évesen kezdte az...

Ki hány évesen kezdte az egyetemet? Félek, hogy 22 évesen hátrányom lesz.

Figyelt kérdés
Nagyon bánom, hogy nem mentem egyetemre érettségi után -2,5 éve :(
2018. máj. 7. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aposom nyugdijason szerezte meg elso diplomajat.

Szerinted o agyalt ilyen hulyesegen mint ez a kerdes?

2018. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha előtte semmit nem csináltál akkor bizony hátrány. A cégek 25 év felett már nem kapnak támogatást a munkavállalók után így érthető, hogy előnyben részesítik a fiatalabb pályakezdőket és max akkor van esélyed, ha komoly szakmai tapasztalatod van. Bármiféle rossz szándék nélkül megkérdezhetem, hogy cirka 3 évig mit csináltál? Mert ha hasznosan töltötted el (külföld, normális munka, önkénteskedés stb.), akkor állásinterjún kevésbé fognak beléd kötni, de +25 évesen mindenféleképpen hátrányod lesz a 22-23 éves pályakezdőkkel szemben.
2018. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Próbáltam dolgozni. Itthon, Magyarországon, plusz egy tanfolyammal is megjártam, ami nem indult és elvesztem a munkahelyem. Csak utóbbi 1 év - volt.


Szerintem nem lehet azt mondani rám, hogy "nem csináltam semmit", de igen, végeredményben igaz. De nem hátradőltem és voltam, hanem próbáltam melózni, pénz szerezni, sőt tanulni. Nem ment. Az évek meg elteltek. Fáj de mit csináljak?

Sok történés volt önhibámon kívül. Pl a legutóbbi munkahelyemen műszerész voltam már majdnem, és nem kellett egyik napról a másikra nekik ember és kibas ztak. Ez is megviselt, nagyon

2018. máj. 9. 19:44
 14/15 A kérdező kommentje:

Fáj az egész, tényleg borzasztóan, de már rájöttem arra, hogy az egyetem muszáj. Nekem nincs más alternatíva, csakis ez. Csak annyira kész vagyok, hogy pszichiátria is jutottam már.

Sajnálom az egészet és szégyenlem is magam.... Szép évek mentek a faszba. De legalább próbálkoztam

2018. máj. 9. 19:48
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz, mintha már legalább 60 éves lennél, és lecsúsztál volna mindenről. 22 év az semmi, akik pl. 5 osztályos gimibe járnak vagy vagy cserediákként eltöltenek külföldön egy évet azok eleve 20 éves koruk körül kezdik az egyetemet.

Vágj bele, aztán hajrá, mellette tudsz még dolgozni is, ha akarsz, de nem muszáj.

2018. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!