Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki hány évesen kezdte az...

Ki hány évesen kezdte az egyetemet? Nekem lesz hátrányom?

Figyelt kérdés
Sajnos munka és egyéb dolgok miatt én csak 23 évesen fogom elkezdeni :( Lesz hátrányom, ki fogok lógni?

2018. márc. 19. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy, több mint valószínű, hogy lesznek Nálad sokkal idősebbek is. Tanulni sosem ciki, sok szerencsét!
2018. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Úristen dehogy fogsz kilógni! teljesen jó korban vagy még!!! hajrá!
2018. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%
Dehogy fogsz :) Lesz sok veled egykorú és idősebb is. Sok 25 év feletti is van. Én 22 évesen leszek újból gólya.
2018. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én tavaly kezdtem 23 évesen, nem lesz a mmi hátrányod egyáltalán :)
2018. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is 23 évesen kezdtem, semmi hátrányod nem lesz...ez már felsőoktatás, nincs osztályközösség, osztályfonók, senkit nem érdekel ki hány éves, hol érettségizett, sőt még azt sem tudja senki hányasra vizsgáztál ebből vagy abból - vagy megmondod vagy nem...totál önállóság!


Hátrányos megkülönböztetés nem ér..ne aggódj...jó buli lesz..főleg a vizsgaidőszak....ismétlő vizsgák....bizottság előtt harmadik vizsga....remegő és hányó emberek a vizsgaterem előtt szórótárgyakból....kihagyhatatlan :-)

2018. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!