Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha mindenki utál?

Mit csináljak, ha mindenki utál?

Figyelt kérdés

Nem túlzok, tényleg mindenki.

És nem csak az életben, hanem még online is, és semmit nem kell érte tennem. Elég ha annyit leírok, hogy pl. "Kék az ég", és máris a torkomnak ugranak.

Mit tegyek? Már annyira elegem van. Egy csomó elviselhetetlen embert ismerek, de őket sem utálják ennyien, sőt még a tömeggyilkosokat vagy éppen Hitlert sem.


2018. máj. 9. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi! :D
2018. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ne ess túlzásokba!


Aki nem ismer miért utál? -Elmagyaráznád?

2018. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Engem is mindenki gyűlöl. Mondanám, hogy keresd azokat a személyeket akik majd fontosak lesznek számodra, de ha elhagynak csak a csalódás marad.

Nem hiszem, hogy tudatosan működne az, hogy bevonzzuk a megfelelő egyéneket az életünkbe.

2018. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A netem mindenbe belekötnek, ha errre érzékeny vagy, inkább a való életben próbálkozz.
2018. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rajtam röhögtek, meg kiközösítettek. De általában nem vagyok szimpatikus az embereknek és előbb harapnak nálam olyan dolgokra, amiket ők is "elkövetnek". Érdekes, hogy a lopkodós, hazudozós évfolyamtársamat jobban kedvelték és minden elnéztek neki a közös ismerősök, barátok. Mert ő ilyen.


Na, de mesélj. :)

2018. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Ne utáld magadat. Békülj ki önmagaddal, és lekerül a célkereszt a homlokodról:) Ha elfogadod és szereted magadat, egyrèszt magasról fogod lekakkantani, ki mit gondol rólad, másrészt: az emberek megérzik, nem szeretik és kiutáljǎk a gyengéket. Lelki béke, harmónia, és minden klappolni fog:)
2018. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem detto ugyanez van, még neten is. Ha pl. ezen az oldalon válaszolok egy kérdésre és tök normálisan leírom a véleményem, lepontoznak, míg mást, aki ugyanazt írja, mint én, nem. Volt, hogy egy válaszom kb. 20%-os lett, erre odaírta egy válaszoló, hogy egyet ért velem és az övé majdnem 100%-os..

Meg élőbe is egyből beszólnak a környezetemben lévők, ha valamit rosszul csinálok, de ha más véti ugyanazt a hibát, mint én, vagy rosszabbat, azt észre se veszik.

2018. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból, és ha nem jogos a kérdésem, pontozz le nyugodtan, mert csak tippelni tudok, hogy mi lehet a probléma. Engeded te egyáltalán, hogy kedveljenek vagy szeressenek, vagy eldöntöd előre, hogy utálnak, ezért nem is akarsz közel kerülni az emberekhez? Mert sajnos van olyan is, mikor valaki nem enged magához senkit közel, aztán mikor nincs senkije, akkor azt a következtést vonja le, hogy utálják.
2018. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Meg élőbe is egyből beszólnak a környezetemben lévők, ha valamit rosszul csinálok, de ha más véti ugyanazt a hibát, mint én, vagy rosszabbat, azt észre se veszik" :D Ismerős.
2018. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha mondjuk introvertált vagy, akkor azt sokan úgy fordítják le magukban: na ez a srác is csak egy nagyképű magának való ember.
2018. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!