Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek válaszolnak?...

Milyen emberek válaszolnak? Milyen emberek lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Családi kapcsolatok kategóriában, ha probléma van a szülővel, akkor 99%-ban szülőt gyalázó kérdések, ha probléma vana férjjel, akkor azonnal vállj el, mert megcsal, mert van valakije, természetesen a megszokott jelző kiséretével stb stb.

Ki élvezi ezeket?



2018. máj. 11. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A "Családi kapcsolatok" kategória szerintem kész, teljesen leesett egy alacsony szintre. Rengeteg a kamu, rengeteg! És az egész kérdező-válaszoló csapat szerintem max ~ 100 fő lehet, néhány ember, aki mániákusan hajtogat valamilyen sekélyes véleményt, anélkül hogy tudná, ismerné a helyzetet - hiszen azt itt mindig csak egy oldalról ismerjük.
2018. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én meg azt vettem észre az elvált nőket mániakusan védik,az új asszony meg mindig egy szar szemét. Vagy ha elvált emberről van szó,tuti félrelépett stb...
2018. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Családi, meg a kutyások. Egy kategória. Én azt csípem, mikor odavágják-költözz el. Mintha az olyan egyszerű lenne. A száz embert kicsit soknak találom, 30-40 unatkozó, a lepontozást élvező emberkék, nem minősíteném őket. A kérdések nagy része meg kamu. Nemrég szoltam csak úgy poénból, miért mindig azt írod, anyum. És mindig bántották. Érdekes mód mostanaban senki nem anyumozik.
2018. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek előttem szólókkal, kis kiegészítés, hogy szerintem ezek az emberek besavanyodott, letargiás munkanélküliek, akik itt kommentelnek.
2018. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4:


És a segélyből futja internetkapcsolatra? :D

2018. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Futja. Mindenkinek arra van pénze, amire akarja hogy legyen. Nem ismersz olyanokat, akik fullra el vannak adósodva, de Nike cipőnél nem adja lejjebb? Pedig abban is van olcsóbb. Nem, neki a 38ezres kell.
2018. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, a családi kapcsolatok, imádom. A sok kérdés a rabszolgahajcsár szülőkről, és a rutinból bepötyögött válaszok “mérgező szülők, Gyámügy, költözz el, iskolapszichológus”. Bohózat.
2018. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nemrég szoltam csak úgy poénból, miért mindig azt írod, anyum. " Én is anyumnak írom, vagy édesanyámnak, anyukámnak. Ez azért szerintem nem egy ember jellemzője.

Én kétszer írtam ki oda kérdést, egyszer egy családi tragédia után, nagyon magam alatt voltam. Hát na, focilabdának néztek. Meg hogy nincsen közöm ahhoz, ami a saját szűkebb családomban történik és ami rám is kihat. Meg rohadjak meg. Olyan durván személyeskedő válaszokat is kaptam, nem értettem, mivel nem volt offenzív a kérdésem, sem tipikus.

De ez régen volt, szóval régen sem volt jobb.

2018. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én azokat is bírom, akik a 12 éves gyereket leb*sszák, hogy ne élősködjön már az anyja/apja pénzén, vagy akik beokoskodják, hogy költözzön el az illető, mert már 18 éves, a szülőnek nem kötelessége megtűrnie. Észt osztani, ítélkezni persze mindig könnyebb.
2018. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!