Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, ti ki szoktátok várni a...

Nők, ti ki szoktátok várni a sort a tömött autópálya wc-nél? Vagy leguggoltok bárhová akkor is ha látnak?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron voltam először Horvátországban. De nem is számítottam arra a borzalomra ami az utazás során fogadott ott. 16 óra volt az út, aminek a felét a bedugult pályán araszolgatva töltöttük. Mire végre megérkeztünk egy pihenőre, vagy benzinkútra, már nagyon kellett wcre mennem, de 100 emberes sorok álltak mindenhol a pár darab koszos, fertőzésveszélyes mosdók előtt. Sok nő simán leguggolt a közelbe, hiába nem volt bokor, a párja, vagy valaki tartotta neki a törölközőt hogy takarásban legyen. A végén már én is ezt a megoldást választottam, de cikinek éreztem hogy látják mit csinálok. Most nyáron is megyünk nyaralni, de már előre félek, hogy milesz ezzel a témával. Milyen megoldás van rá?
2018. máj. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős és elég kellemetlen. Nekem tavaly volt hasonló, idős rokont kísértem el buszos körutazásra, ráadásul nekem akkor jött meg. :D Órára pontosan, mikor indultunk.

Egy szerencsém volt, hogy gyakran meg tudtunk állni, kb. három óránként, és a busz ilyenkor állt 3/4 órát. Én úgy oldottam meg, hogy már előtte kevesebbet ittam, meg út közben, nem egészséges, sajnos ez sem.

Amikor fiatalabb voltam, volt utazás alatt 8 órán keresztül visszatartottam...de ez is rossz.


Volt ismerős, aki inkontinencia betétet tett be magának.

2018. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyik autópályán sem általános, hogy ekkora tömeg legyen a wc-n. Nyilván ha muszáj, akkor leguggolok, de sosem volt még ilyen. Esetleg menj a fizetős wc-k-be, én mindig abba megyek, az is ingyen van ha eszel valamit.
2018. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ööö... hetedik éve rendszeresen ingázunk Magyarország és Németország között, de még soha életemben nem láttam tömött mosdót. De ha lett volna ilyenm akkor sem csinálnám kiskutya módjára a földre, felnőtt nő vagyok, erő, egészséges záróizmokkal, kibírnék még 2-3 órát, míg legközelebb megállunk. Sokszor kihagytam a mosdót, ha undorítóan mocskos volt, mondjuk utazós napokon direkt keveset iszom, hogy ne miattam kelljen minduntalan félreállni.
2018. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy nem iszok az út során, csak nagyon keveset. De félúton én fogok vezetni, nem fogja ez rossz irányba befolyásolni a közérzetet?
2018. máj. 11. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

30 éve utazok rendszeresen autópályákon is, de eddig egyetlen egyszer sem volt a WC-nél 5-nél több ember elöttem - annyit meg ki lehet várni.


Nem tudom elképzelni, hogy nyilvánosan intézzem az ilyen szükségeleteket.


Igazán nem tudok ilyen helyzetet elképzelni, szerintem valami egész extrém véletlen lehetett.

2018. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is gyerekkorom óta utazom, mivel szüleim munkájuk miatt ingáztak, aztán exem miatt is ingáztam országok között és tapasztaltam ilyet, hogy sokan voltak, mondjuk nyilvánosan nem pisiltem és pisilő nőket sem láttam, kicsit félreérthető voltam.
2018. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!