Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinak mit kell eldőnten...

Egy férfinak mit kell eldőntenie egy párkapcsolat elött a nővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa a kérdés tudom, de tekintve hogy eddig csak inkább szexuális kapcsolataim voltam vagy komolytalanok, semmit érők.



Éppen ezért kérdeznék valamit...


Tegyük fel, hogy elég komoly vagyok viszont soha az életemben nem volt egy normális kapcsolatom a leghosszabb 7 hónapig tartott.


Fogalmam sincs hogyan álljak hozzá kezdeti fázisban egy lányhoz.


Legtöbbször csak elszoktam magamhoz hivni, együtt aludni (aminek az a vége nyilván, hogy rámászok) rájöttem hogy ez igazából nem valami jó nekem sem az mindegy most miért.


Tehát fogalmam nincs mit tegyek, hogyan álljak hozzá egy lányhoz.


A másik hogy ez a probléma csak velem van?


Vagy ez van nőkkel is forditva?



Mert eléggé absztrakt dolgok vannak az életemben és sok mindenre választ adna.


KöszönöM!


2018. máj. 11. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Meleg vagy, mint egy kályha.
2018. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megismerkedsz egy lánnyal, megkéred, hogy aludjon nálad és megy? :) Legtöbbször?


Oké. Komolyan. Az a baj, hogy egyébként nem igazán érdekelnek vagy mi? Nem vagyok egy nagy szakértő, de azért csak vannak még ezek a szokásos körök, hogy elmentek együtt valahova... úgy értem sétálni, beszélgetni, csak úgy az utcán vagy valami nyilvános helyen. Megismerni a másikat, kicsit megnyilni előtte, valahogy így műkődne. Annyira nem nagyon van mit eldönteni ebben, idővel csak úgy alakulnak a dolgok. Jó esetben hiányzik a másik társasága, ezért egyre több időt töltenek együtt.


Elhívod őket aludni és mennek? Mennyi álmos csaj lehet akinek nincs hol aludni, hát ez hihetetlen. Így, hogy "Nálam alszol?" és azt mondják hogyne persze?

2018. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy férfinek 2 kategóriába kell sorolni a nőket viszonylag rövid időn belül a találkozás után.

1. kategória: azok a csajok, akikkel csak szórakozni, szexelni, szabadidőt tölteni akarsz;

2. kategória: az a csaj akit feleségül akarsz venni és azt akarod, hogy a (leendő) gyerekeid anyja legyen. (itt többesszám is lehet, de nagyon valószínűtlen, hogy egy időben több ilyen csajjal is összefuss)


Mondanom sem kell, hogy milyen katasztrófa származik abból, ha összekevered a 2 kategóriát.

2018. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ja, a rövid idő az maximum 2-3 nap.
2018. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!