Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen viselkedésért lehet...

Az ilyen viselkedésért lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés

A boltban, ahol több éve minden nap vásárolok van egy biztonságiőr, aki szabályosan kifogott magának!


21 éves, magyar szakos, alacsony, vékony, szemüveges csaj vagyok, nem nézek ki se afgán terroristának, se ukrán szervkereskedőnek, mégis mindig, ha belépek a boltba, akkor már agresszíven villan a szeme egyet, a sarkamban van, a többi vásárlóra egy pillantást se vetve engem követ egészen a pénztárig, ahol, mikor pakolok a szatyromba még egy farabig feszülten tovább méricskél, mintha valami ócska tolvaj lennék.


Ez rohadt zavaró! Lehet az ilyet jelezni valakinek?



2018. máj. 12. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem is baromian zavarna. Nem zavar, ha bolti kamerán vagy tükrön keresztül néznek, de ha valaki a magatartásával arra utalna, hogy tisztességtelennek tart, és pl. folyamatosan követne a kasszáig, azt én sem csípném. Két dolgot tehetsz: vagy nem mész oda többet, vagy beírsz a panaszkönyvbe. (Nyilván persze beszélni is lehetne vagy az őrrel vagy a boltvezetővel, de számomra pl. ez nem lenne opció, mert egy ilyen ügy nem ér meg számomra egy konfrontációt.) Lehet, hogy én a helyedben a két dolog ötvözetét csinálnám: beírnám a panaszkönyvbe, hogy az őr viselkedése zavar (nem azért, mert a dolgát végzi, hanem mert egyértelműen túlbuzgó és ez zavar téged a vásárlás közben), beírnám azt is, hogy emiatt nem fogom látogatni többet az üzletet, majd ennek megfelelően cselekednék. Ez persze csak akkor lehetséges, ha nagyobb városról van szó sok bevásárlási lehetőséggel.
2018. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én meg tudom érteni, gyerekkoromban amikor voltunk kint Kassán és a boltos meghallotta, hogy magyarul beszélünk, onnantól folyamatosan a seggünkben volt, minket is zavart.
2018. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!