Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a gyakorin bárki segítséget kér, panaszt ír le, általában nem bátorítást kap, hanem leszólják és ellene vannak?

Figyelt kérdés

Erre írtam egyszer, hogy "vagy segíts vagy maradj csendben!" :)

Lehet, hogy én leszólást fogok kapni…



2015. márc. 28. 16:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Sokan csak trollkodnak.
2015. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Erre való a trolltartó. :))


Amúgy, hozzászólnak a témához, de úgy, hogy én érezzem rosszul magam és sűllyedjek el szégyenemben még kérdés kiírása miatt is.

2015. márc. 28. 16:46
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a legutolsó kérdést családi résznél. A csávó egy mondatot sem tud leírni úgy, hogy ne ejtene benne 3 hibát. Borzaszótan irritál és azonnal elpárolog a segítőkészségem, nem bírom amikor valaki ahhoz is lusta, hogy azt az 1-2 sort ellenőrizze és javítsa. Ilyenkor szoktam trollkodni.
2015. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy jót néztem, de azt én sem bírom, amikor valaki írása hemzseg a hibáktól és nem javítja. Ilyenkor én cinikussá leszek. :)
2015. márc. 28. 16:54
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez az állítás nem igaz, általában segítőkészek a válaszolók, és gyakran látok kifejezetten hasznos, tényszerű válaszokat.

A jelenség, amiről írsz, akkor szokott bekövetkezni, ha a kérdés nem valós probléma megoldására irányul, hanem provokatív és általánosító állítás egy kérdőjellel a végén.

Quod erat demonstrandum...:-)

2015. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Már áthelyezték. Nem szimpatikus amikor valaki kivégzi a magyar nyelvet. 1-2 vesszőhiba vagy elírás belefér, na de nem ennyi.
2015. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csak én tapasztaltam, kettő büntetés miatt, hogy ellenem voltak.
2015. márc. 28. 17:04
 8/26 A kérdező kommentje:
#6-nak! Én egy nagy levelet órákig írok :-(( Szépen megfogalmazom, aztán átmegyek rajta újra és újra, szinte már már mániákisan. Volt, amikor egy lánnyal (vagy egy másikkal) ismerkedtem, napokat töltöttem írással, inkább randizgatni kelle volna. Ezért nem is szeretek már hosszan írni, rengeteg időt vettek el a mail-ek az életemből. :)
2015. márc. 28. 17:08
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Pl. azért mert ez a kérdés is hetente felbukkan. Több százszor ezerszer feltett kérdések...
2015. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
Oké, helyesírás. Sokmindenről árulkodik, sokszor nem túl iskolázott, egyszerű, mondhatni buta emberek írnak. De nem fontosabb az együttérzés és a segítő szánék? Vagy aki nem tud helyesen írni, haljon meg, mert nem vagyunk egy szinten szellemileg, és akkor még lejjebb taposom?
2015. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!