Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi fut át az agyatokon, ha...

Mi fut át az agyatokon, ha valakin hegeket -esetleg friss vágásokat- vesztek észre, főként combon?

Figyelt kérdés
15/L

2018. máj. 13. 03:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván gondolom hogy depressziós.

De kérdező, én a helyedben keresnék egy pszichológust, nem rosszból mondom, hanem mert tényleg segíteni tudna, hogy rendes életet tudj élni, és ne uraljanak le a sötét gondolatok :)

2018. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen leszarnám
2018. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kedves #19, nem nem azért csinálom mert nincs pasim. Nem tartom magamat csúnyának, szimplán van egy durva személyiségtorzulásom.
2018. máj. 13. 11:46
 24/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem most fejzed be ezt a vagdosos hulyeseget. En igen vagdostam magam, karom, combomon egyarant. Es egyszeruen ocsmany lett. 2szer varratni is kellett a combomon, olyan melyre sikerult... Most se merek felvenni egy shortot mert szegyenlem nem akarom h lassak. A karomat is alapozozom de nem sokat er. Eletem vegeig elni kell a hegeimmel. És igen a legtobb ember elitelhet nagyon , pletykalhat is ha meglatna rajtad a hegeket, vagasokat. Rosszabb esetben a parkeresest is hatraltathatja. De Kivanom hogy legyen neked is olyan szerencsed mint nekem, és te is talalj egy olyan baratot, part aki ezekkel is szeret elfogad melletted all és hogy letudj allni ezzel. Ha nem lettem volna olyan bolond akkor, hogy ezt lattam megoldasnak most nem lennek tele ocsmany hegekkel.De a leny3g te ne legyel olyan ostoba mint en! Legyen hobbid, probald telibe fosni az embereket akik bantanak, kerj segitseget vagy sportolj barmi ami levezeti a feszkot csak Ne bantsd magad többet! Valtoztass! Semmit nem old meg, csak elborultabb leszel, raszoksz... Hidd el én tudom mirol beszelek. Ha meglatnad az en hegeim akkor te is elborzadnal azert.


19/L

2018. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy pszichológusra lenne szüksége.
2018. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
80%
Hogy ennél erősebbnek kellene lennie és nem a vagdosásban keresni a megoldást. Egy értelmes kamasz forduljon a szüleihez vagy szakemberhez segítségért, ha valóban szüksége van rá, ha meg nem akkor szedje össze magát, másnak is volt nehéz gyerek vagy kamaszkora, mégis itt van egy darab heg nélkül.
2018. máj. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!