Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy rejtsem el tesi órán a...

Hogy rejtsem el tesi órán a vágásokat a kezemen? (Esetleg ha valaki tud módszert a depresszió kigyógyítására, szívesen meghallgatom)

Figyelt kérdés
Ha a tanár meglátja a vágásokat szól az osztályfőnökömnek aki szól a szüleimnek és akkor nagy leb*szást kapok.Mert ha depressziós vagyok azért is én vagyok a hibás.Megjegyezném nem önsajnáltató plázabiccs,hanem egy betegségben szenvedő lány vagyok,és nem,nem akarom ezt az egészet de nem tudok leállni.So help me?

2014. szept. 21. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Más módszert sajnos nem tudok, bocsi! De ha mondjuk felvennél egy csukló szorító vagy mi a neve akkor úgy eltakarja! Vagy fáslizd be a kezed!
2014. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A depresszió betegség, a betegségeket pedig orvosok gyógyítják. Szóval ne módszereket keress, hanem kérj szakszerű segítséget.
2014. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 A fásli egész jó ötlet!:) Köszii

#2 Azt kéne..

2014. szept. 21. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:
A szüleiddel rossz a viszonyod? Az iskolában nincs olyan tanár akivel jobb a viszonyod? Jelezd neki, hogy problémáid vannak (nem kell konkréten megmondani, hogy micsoda ha nem akarod) ő elirányít szakemberhez, mivel minden iskolához tartozik egy pszichológus aki ingyen foglalkozik veled.
2014. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nem,nem rossz velük a kapcsolatom...vagyis igen..hát ez bonyolult.A tanárok meg utálnak.Pont lesz*rják hogy mi van velem..
2014. szept. 21. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Karkötő, csuklószorító, ragtapasz, alapozó/korrektor, fásli, esetleg pulcsi (csak az kellemetlen tesiórán)...

Szerintem is jót tenne egy orvos. Nem feltétlenül pszichológus, azoknak nem igazán vagyok híve, de a depressziónak sokszor testi okai is lehetnek (persze vannak lelki problémák is a háttérben, csak ezt felerősítik a testiek), pl. a vashiány/vitaminhiány okozhatja a lehangoltságot, fáradékonyságot. De már az is nagy haladás, hogy felismerted, hogy gondod van, és változtatni akarsz rajta. Keress a vagdosás helyett valami más módot, amivel levezetheted a rengeteg feszültségedet - lehet az sport (kemény, amitől kifáradsz), naplóírás (nem is gondolná az ember, hogy mennyit segít, ha leírja a problémáit, aztán akár el is égetheti), zenehallgatás, rajzolás, akármi, ami segít rajtad. Ha ideges vagy, menjd el sétálni egy nagyot/biciklizni/futni, boxolj egy párnába, satöbbi. Ha mindenképp a csuklódat akarod sanyargatni, rakj rá egy befőttesgumit, és csak azzal csapkodd, ettől legalább nem lesznek hegeid. Ha úgy érzed, nem beszélhetsz senkinek a gondjaidról, hívj fel egy lelkisegély-szolgálatot, vagy írj levelet. És ha még ezek sem segítenek...akkor igen, lehet, hogy segítene egy pszichológus (csak nehéz jót kifogni).

2014. szept. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rakj egy csomó karkötőt a csuklóidra.
2014. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2014. okt. 6. 20:50
 9/12 A kérdező kommentje:
#6 a naplóírás és a zene jót tesz:) Meg néha jó lenne beverni valakinek a képét.
2014. okt. 6. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:
:-D Küzdősport?
2014. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!