Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy utálhatok valakit, akit...

Hogy utálhatok valakit, akit szeretek?

Figyelt kérdés

Évek óta szenvedést okoz. Pár éve van egy kapcsolata, de olyan, hogy 2 havonta összevesznek, és megvezetik az embert. Nem akartam soha belemászni a kapcsolatukba, ezért várom mindig, hogy nah akkor most szakítanak, de pár hétig áll a bál, facebookról képeket letörlik, kiírják, hogy egyedülállók, nem foglalkoznak egymással, majd megint elkezdenek aktiválni, hogy itt vannak meg ott.

Egy ideig reménykedtem, hogy egyszer végre végleg szétmennek, hogy lesz esélyem labdába rúgni, de a legutolsó ilyen akciójukkal, hogy megvezetik az embert, nagyon megutáltam a srácot, hogy mennyire komolytalan egy alak, hogy ilyesmikkel foglalkozik.

Ez lehetséges, hogy a szívem mélyén szeretem, de ugyanakkor utálom? Hogy érjem el, hogy ne szeressek úgymond vissza a srácba?


2018. máj. 15. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugye milyen idiotak? Es hat meg te milyen idiota vagy hogy ilyen ember utan futsz
2018. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Senki után nem futok. Az, hogy jobban érdekel, mint más férfiak, az egy dolog, de ezenkívül nem ülök reggeltől-estig a 4 fal között rá várva.
2018. máj. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!