Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egészségügyi probléma miatt...

Egészségügyi probléma miatt megszabadultam jó pár kilótól, és most rengeteg a bőrfölöslegem. Hogy tudnék ezen segíteni, minél látványosabb feszesedést elérni, illetve melyik fajta edzés jó a combokra?

Figyelt kérdés

Sajnos egy betegség rágyorsított a fogyásomra (ami előtte tök rendben volt, egy kis edzés, egy kis egészséges étkezés, egy kis fogyás, szépen, fokozatosan ment minden) - és bár olyan lapos hasam lett, mint amilyen 2-3 éve volt legutoljára; és tényleg sokat fogytam, a combomon (itt a leglátványosabb), a csípőmön, a karomon, a fenekemen, mindenhol rengeteg bőr megmaradt. Szeretnék segíteni a helyzeten, a táplálkozás része teljesen rendben van, kimondottan mozgásformák érdekelnek, az eddigiek ehhez már nem lesznek elegek. Úgy érzem magam, mint aki átkoplalt fél évet, hogy gyorsan lefogyjon, aztán meglepődik a végeredményen - holott komolyabb problémám volt sajnos...

Már egészségesen, és minél gyorsabban szeretnék javítani a helyzeten! Futást, ugrálást hagyjuk ki, ha lehet, a súlyzós edzéseket is, és nem baj, ha gerinckímélő a dolog!

Köszönöm, ha valaki tud segíteni!!!


2014. ápr. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi bőrfeleslegről van szó? 1 cm? 5 cm? most mennyire vagy soványka?
2014. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Markolható :( 5 cm egészen biztos, hogy van. Van rajtam még néhány kiló husi, ha erre gondolsz! Leginkább fenéken..
2014. ápr. 9. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

hm.. 5 cm-n lehet javítani

én futnék és tornáznék rá (súllyal is) , de nem tudom milyen egészségügyi problémád volt, h mozgásilag mennyire vagy terhelhető

2014. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!