Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan receptel valaki ki...

Olyan receptel valaki ki tudnä segíteni, amihez kevéske túró kell, MINÉL KEVESEBB FAJTA MÁS HOZZÁVALÓ, és maga a süti nagyon-nagyon édes (pl. sok cukor kell bele)?!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


1.] A fagyasztóban már a szavatossági lejárati dátuma óta kb. két hete ott van befagyasztva egy fél zacskó túró. Kb. 200 gramm lehet. Szóval ezt írtó gyorsan fel kéne használnom, amíg csak lehet, hogy ne mennyen kárba. (nálam túrót nagy vétek kidobni)


2.] Az édesítőszerem a táskámban valamikor, amikor nem figyelhettem, fejreállhatott, mert kifolyt belőle a folyadék. Most úgy néz ki, hogy ott a kupakban úszkál egy pár centi belőle. A kupak még megtartja, de amint legközelebb kinyitom, egyből ki fog folyni. És mivel tömény édesítőszer, ezt sem szeretném, ha kárba menne.


Ezeken kívül nem sok minden van otthon. Amire emlékszem : liszt, kukoricaliszt, búzadara, zsemlemorzsa, panírmorzsa, tej, sütőcsoki, fahéj, vanília, pudingporok, gyömbér, porcukor, szódabikarbóna..... még pár poralapú ízesítő valami, meg aromák azokra most nem emlékszem fejből, de szerintem nem is esszenciális kellékek egy sütihez.

Tojás nincs, de azért még hajlandó vagyok lemenni a piacra.



Szóval, valaki tudna erre a helyzetre recepttippel szolgálni.


Ja, és amúgy egy gyors válasznak is örülnék, mert már kb. semmi normális kész kaja sincs itthon, és várhatóan holnap délutánra már meglehetősen éhes leszek!


Köszönöm előre is!



2014. ápr. 16. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kockacukor
2014. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

????


Kockacukor? Most ezt Te KOMOLYAN mondod? Már nem azért, de:


Hol itt a túró? Hol a FOLYÉKONY édesítőszer? Hol a SÜTÉS? És hol a normális kaja?


Bocs, de azt remélem belátod, hogy több sebből vérzik az ilyen egy szóval odacsinált "válasz", és joggal pontozlak le.

2014. ápr. 17. 03:56
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, az édesítőszert még elhagyhatjuk, az részletkérdés.... de akkor is, szerintem ez valós probléma valósan és kézzelfoghatóan megnevezett pontokkal, részletekkel.


Kérem, hogy olvassátok el a kérdéscím alatti kifejtést is, mert én ennél többet nem tudok nyújtani az eredményes válaszért.

Köszönöm!

2014. ápr. 17. 04:01
 4/7 anonim ***** válasza:
túrós joghurtorta
2014. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gondolom a nosalty.hu-s receptekre gondoltál.


Az ottaniak egész jól passzolnak a "követelményeimhez".


Egyéb ötletek?

2014. ápr. 17. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

nekem ez a kedvencem:

[link]

2014. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké! Tejföl kivételével minden megvan hozzá! Köszi!


Bár azt már nem értem - a kommenteket olvasva - hogy egy háztartási kekszes hideg süti hogy lehet valakinek a kedvence.

Ránézésre nekem csak egy elmegy kategóriának tűnik.

De rossz sem lehet, nem azt mondom......

2014. ápr. 18. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!