Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fajta mozgással (futás,...

Milyen fajta mozgással (futás, úszás. Stb) lehet leggyorsabban, leghatékonyabban zsírt veszteni, úgy hogy minél kesevebb izomtömeget is veszítsek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az aerob mozgásokra esküszöm, pl. tempós gyaloglásra. Elvileg a HIIT is jó, de én abból nehezen regenerálódtam, iszonyatosan megnőtt az alvásigényem tőle. Ki kell próbálni, hogy neked mi válik be. Az úszást nem próbáltam, de szerintem az is jó lehet. A hideg víz miatt nőni fog a kalóriafelhasználásod, bár elvileg a zsírégetésnek nem kedvez a hideg, de nem tudom, hogy ez mennyire igaz.
2016. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úszás, futás, biciklizés, ugrálókötelezés, lépegetőgép vagy akármi jó, csak szeresd.


Leggyorsabb az, amivel azonos idő alatt legtöbb kalóriát égetsz. Kilehet hozni futásból és biciklizésből is azonost csak más tempó kell hozzá. Ha te mindig is bicikliztél és jó vagy benne, akkor azzal. Ha futottál, akkor azzal.

2016. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!