Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsán viselkedek, ez depress...

Furcsán viselkedek, ez depresszió lehet? Többi leírásban 16/f

Figyelt kérdés

Nos, szeretném leszögezni előre is hogy nem akarom sajnáltatni magam, tisztában vagyok mennyire jó dolgom van.


Magamról: 16 éves vagyok, fiú. Van egy barátnőm, nagyon szeretjük egymást és rengeteget vagyunk együtt. Barátaim nincsenek nagyon sajnos.


Mindig is kiegyensúlyozott, boldog voltam, pozitív jövőképpel, ambíciókkal. Tavaly nyáron pár családi gondnak köszönhetően kialakulhatott valami szorongás féle: mindenért, szo szerint mindenért aggódom. A pulzusom azóta 100 alá ritkán ment, pedig szoktam edzeni sokszor.

Az elmúlt 4 hétben szinte állandóan rosszul éreztem magam: mindig fáradt voltam (pedig sokat pihentem), egy csődtömegnek éreztem magam, nem volt önbizalmam, szinte nem volt olyan nap hogy egy picit is jókedvem lett volna.


Van valakinek tanácsa, mit tudnék tenni? Pszichológushoz nem igazán van lehetőségem menni.

Valakinek hasonló tapasztalata van?

Kérlek normális válaszokat írjatok.



2018. máj. 15. 22:17
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Minnél jobban bemeséled magadnak ezeket annál rosszabb esz a helyzet.

Mindnekivel előfordul, hogy lehangoltabb néha. Ilyenkor legyél a barátnőddel, hallgas valami motiváló számot, sportolj, néz sorozatot, gondolj bele nemsokára itt a nyár mennyi lehetőseg lesz előtted.

Sok sikert^^

2018. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2018. máj. 15. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tortenik neha ilyen az emberrel, es szerintem ez teljesen normalis :) viszont!! Ne valtoztasd meg azokat/azt szokasaidat es napi rutinodat amit akkor vegeztel, mikor boldog voltal. Hat atszoksz, nehez lesz visszaszokni. Szivbol remelem, hogy elmulnak ezek az erzeseid :) gondolj sokat pozitiv dolgokra :D
2018. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!