Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az mennyire van...

Szerintetek az mennyire van rendben ha szeretem a furry és a cub furry képregényeket? Azt nem ahol szex is van.

Figyelt kérdés
Szerintem iszonyat cukik.
2018. máj. 16. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem OK, de tudom, hogy vannak furryutálók... Nem teljesen fogom fel, miért. Vannak extrém durva dolgok, amik nálam is kiverik a biztosítékot, de ott már nem is csak szex, hanem elég vad szexuális fétisek is vannak.


Nekem semmi közöm a furrykhez, de egy minőségi furry képregényt szívesen megnézek :) Nincs vele semmi gond.

2018. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mansour ***** válasza:

Beteg dolog. Én a normális lányokat szeretem, cicafüllel és -farokkal. :)


Oké, viccet félretéve, alapvetően nincs vele semmi gond. Antropomorfizált állatfigurák tulajdonképpen ősidők óta vannak. A klasszikus rajzfilmek egy része is furry, csak akkor még nem volt ez a kategória. Akkor sem akadt fenn senki azon, ha valakinek tetszett mondjuk Sziporka a Csipet Csapatból. Legfeljebb gyerekesnek tartották.

De igazából most néztem csak utána, hogy furry címszó alatt milyen vad dolgok is mennek, na azok tényleg betegesnek mondhatók. De hát ez is egy olyan műfaj, hogy lehetőséget ad szinte bármilyen pervezió megjelenítésére, és egyesek élnek is ezzel a lehetőséggel. De ilyeneket jó érzésű ember jobb ha meg se néz.

A normális vonulat viszont teljesen rendben van, és szerintem nem gáz ha valakinek tetszik, akár kortól függetlenül is. Azért a beöltözős, szerepjátékos szubkultúrához kell egy kis löket, de ezt még betegesnek nem mondanám. De maga a képregények olvasása semmilyen szempontból nem lehet probléma. Hogy gondoltad egyébként, miért ne lenne ez rendben?

2018. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csak a szexeset bíromXD de én beteg vagyok:(
2018. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira van rendben amennyire te annak gondolod. Értelmetlen ilyet kérdezni, a te magán életed azt csinálsz vele amit akarsz amég legális kereteken belül van. Let me guess Inkbunny.net ? XD
2019. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!