Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnak az emberek,...

Mit gondolnak az emberek, amikor ezt csinálják?

Figyelt kérdés
Tudom, jogosan tevődik fel a kérdés, hogy miért foglalkozok velük, de történetesen az uncsimról van szó. Majdnem 3 évig együtt volt egy csajjal, az utóbbi fél évben azonban nevetséges, amit csinálnak. Kb hetente, havonta cserélgetik a kapcsolatban, egyedülálló kapcsolati részt a facebookon. Megint kibékülnek, tesznek fel képeket, összevesznek, letörlik őket. Mikor látom, nevetségesnek találom, hogy másnak ehhez mi köze van, ugyanakkor nem tudom, nem gondoltkoznak el azon, hogy fél év alatt 10x összevesznek, akkor ott van-e értelme folytatni?
2018. máj. 17. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus se veled se nélküled típusú kapcsolat.
2018. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha már ez van, akkor vagy legyen annyi önbecsülésük, hogy kilépnek egy nem jól működő kapcsolatból, vagy ne tegyenek már ki mindent facebookra, én nagyon megalázónak érezném a helyükbe, hogy mindent kiterítek az emberek elé, azok meg jókat nevetnek rajtam.
2018. máj. 17. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Rajtad???

Hogy kerülsz te a képbe? Eddig az "uncsidról" (brrr, kiráz a hideg ettől a szótól!), meg egy csajról volt szó...

Egyébként nem kell elolvasgatnod a a bejegyzéseit, a képeiket sem kell nézegetned. CSAK rájuk tartozik, meddig állnak kapcsolatban, mikor szakítanak, NEM rád.

2018. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tartozik másra, akkor nem kell kitenni facebookra. Amúgy meg ha hiszed, ha nem, rá se kell menjek a facebookjára, mert ahogy belépek megjelenik, ha feltöltött képet vagy státuszt változtatott.
2018. máj. 17. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor iratkozz le a facebookról, akkor nem látod, mit posztolnak,
2018. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Captain Logic ***** válasza:
Kikapcsolod a követést, és nem rak ki semmit a hírfolyamodra, amit az “uncsid” csinál…
2018. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En sem ertem miert zavaro ez szamodra.

Mindenki a sajat eletevel legyen elfoglalva...en ugy gondolom.

Csak az energiad pazarlod arra,hogy massal foglalkozol.

Biztos nincs jobb dolgod 😛

2018. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!