Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a marihuána fogyasztókról?

Figyelt kérdés
Ezalatt az olyan fogyasztókat értem,akiknek van rendes munkája/családja...zenész,színész etc.

2018. máj. 17. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Peldaul a gasztronomiaban,orvoslasban,ruhaiparban,epitoiparban...stb... tobb ezer munkat hozna magaval a legalizacio. Wiz Khalifa keze alatt kozel 4000 ember dolgozik csak kanabisszal, pedig neki nem eppen ez a "szakterulete". Kicsit gondolkodjatok mielott irnatok barmit is.
2018. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Marihuana fogyasztok alatt mit ertesz? Heti 2 vagy heti 14 spangli?
2018. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Is-is
2018. jún. 7. 19:35
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
En 1-2x tolom hetente mar lassan masfel eve es azon kivul, hogy a memoriam romlott semmi mast nem erzek magamon, illetve a barati korom ugyanilyen rendszereseggel tolja rajtuk sincs semmi valtozas a memorian kivul. Viszont aki hetente minden nap tobb jointot tol el az mar iszonyat rosszat tesz. Vannak ismeroseim akik napi 4-5tol neha elmennek 10ig is akar, veluk viszont jozanul nem tudok beszelni mivel olyan szinten le vannak lassulva hogy mar nem elvezem a veluk egyuttletet. Szoval egyszoval heti 1-2 ugyan nem egeszseges de elmegy meg hosszabbtavon is, viszont ami ennel tobb az mar hosszabb tavon rendesen megroncsol mentalisan. Semmikeppen se vidd tulzasba, mert az erzelmeidre, kozerzetedre is rendesen tud hatni, pl volt egy idoszak amikor tobb volt a joint hetente mert mondjuk nyar volt, na akkor egy 1-2 hetig ereztem a brutal rossz hatasat: levertseg, iszonyatos lustasag, elgyengules, fejfajas, volt olyan nap hogy nem emlekeztem arra h mit csinaltam az elozo nap csak foltokban.. Vigyazni kell, es nem szabad hatarokat feszegetni mert azert megis csak egy tudatmodositoszer..:)
2018. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Na most aki zenesz, szinesz annak erosen tudom ajanlani mivel iszonyat sokat tud segiteni az ember karrierjen a trippes otletek. En magam is zeneben helyezkedem el es nagyon sok otletem a cuccnak koszonheto
2018. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az,hogy magánügy,hogy ki mit fogyaszt. Senkire nem tartozik.
2018. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#15

Én is zenélek vagy legalábbis próbálok meló mellett :-D

Jött 1-2 jó ötletem tőle,de néha türü türü damm damm düümm féleképpen jegyzem le papírra,mert az hiszem,hogy ezt olvasva tisztán is be fog ugrani a dallam...hát nem :-D

2018. jún. 8. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!