Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ment el az agyam?

Mennyire ment el az agyam?

Figyelt kérdés
Kavartunk es kert fehernemus kepet parszor en meg kuldtem de keveset, amin alapbol nem annyira latszodik a lenyeg.O az elso akinek eddig kuldtem valamit,masnal nem fog elofordulni mert tanultam belole es nem tartom jo otletnek ezeket.Ha furdoruhaban leszek ugyanezt fogjak latni de megis kicsit gaznak erzem.
2018. máj. 17. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon
2018. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iskolában tömérdek mennyiségben mutogatják egymásnak a fiúk az ilyen képeket és jókat röhögnek egymás között :) majd következőre jobban megfontolod.
2018. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 mi cserélgetjük, mint a pokémonokat :D
2018. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez amugy miert jo nektek?
2018. máj. 17. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettő csak szopat hogy ne küldj többet ilyen képeket.

A régi barátnőimtől én is kértem ilyen képeket és kaptam is ,de soha senkinek nem küldtem vagy mutattam meg.

Egyrészt mert megbízott bennem,másrészt pedig csúnyán megütheti az ember a bokáját , ha a lány emiatt feljelent mert tovább küldöm. Tény hogy nem minden fiú ilyen , elég sokan tényleg elküldözgetik egymásnak ezért is nem szabad megbízni senkibe én azt mondom. Addig nincs nagy gáz míg nem vagy felismerhető a képeken , de többet ilyet ne csinálj.


17/f

2018. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik osztálytársamat teljes egészében meztelenül láttam egy videófelvételen (ő lány). A barátja (aki az osztálytársam volt) mutatta meg, de tovább küldeni ő sem küldte tovább soha. Lazán mozi-szerűen körbe ültük a palit ő meg mutatta :D És még csak nem is kép volt, hanem videó ahol épp a kádban játszadozik. Noha nem vicces az ilyen, de így visszagondolva elkap a mosoly. Ennél már csak az a szarabb, mikor telibe élőben látod meztelenül a fiú (!!!!!!!) osztálytársadat (focista szokások pls). Ha ehhez viszonyítok, pár fehérneműs kép semmit sem jelent. Tovább küldte amúgy vagy mutogatta, hogy ennyire aggódsz ez miatt?
2018. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semennyire, ha megbízható embernek küldted. Egy csomó lánytól kaptam már meztelen képet is. Olyanoktól, akikkel laza volt vagy komolyabb.
2018. máj. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez azért jó nekik mert primitiv kis tejfeles szájú emberutánzékok.
2018. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Jól vagy?
2018. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aha jól köszi az érdeklödést.

És te?

2018. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!