Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha lánynak...

Mit csináljak ha lánynak néznek az emberek mikor fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Öltözködésem úgy érzem férfias. Normális férfi pólókat, ingeket hordok, férfi nadrággal. Jelenleg nem tüsi hajam van, de nem is hosszú. Viszont teljesen mindegy, mert mikor kopasz vagyok, akkor is ugyan ez van. Annyi különbséggel hogy még hülyén is áll. Egyszerűen olyan arcom van hogy az emberek sokszor azt hiszik lány vagyok. Erre még az is rátesz hogy nem vagyok túl magas, és bár már jó ideje edzek, de inkább szálkásodok mint nagyobbodok. Nekem ez nagyon kínos, és zavar. A mély hangom miatt az elején még vicces volt mikor kijavítottam őket, de a sokadiknál már nagyon zavar. Főleg ha barátokkal vagyok.

Próbáltam már azt hogy megnövesztem a szakállamat. De egyfelől nagyon nőni se akar, másfelől meg nagyon hülyén nézek ki vele.

19/F


2018. máj. 18. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:

Csak mert már nagyon zavar. Ma hazafelé egy idős bácsi csak megkérdezte hogy elment-e már a busz, de láttam hogy meglepődött mikor megszólaltam hogy nem női hangom van. Meg utána a buszmegállóban is mindenki megbámult.

Lehet azt hitték valami tájföldi vagyok. Pedig nem is öltözöm úgy. Egy nyamvadt farmernadrág és egy zenekaros póló volt rajtam. Legszívesebben most egy darabig utcára se mennék.

2018. máj. 18. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Mi tinikorunkban imádtuk a lányos arcú fiúkat.


De ki néz annak? Kötekednek?

2018. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak te érzed úgy, hogy lánynak hisznek? Amúgy ha izmosodni szeretnél, mégis csak szálkásodsz, akkor valószínű, hogy az étkezéseddel van a baj. Szakáll helyett pedig próbáld meg a borostát, ahhoz nem kell hogy annyira megnőjjön és a legtöbb férfinak jól áll.
2018. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Lehet a zenekaros póló. Nem valami ilyesmi? :D



[link]


[link]


[link]

2018. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy te vagy kisse paranoias? azt hittem, hogy azt fogod irni, hogy a ferfi kerdezett, majd " koszonom, kezit csokolom holgyem"-mel tavozott, de az h szerinted meglepodott a hangodon, az nem eleg bizonyito ereju arra nezve, hogy biztos nonek nezett. ( max mondjuk fiatalabbnak gondolt v ilyesmi)
2018. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Privátba küldesz képet? Lehet hogy csak túlreagálod, én is éreztem már magam hasonlóan :)
2018. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Á, ne is mondd! Nekem meg a melleimet fixírozza mindenki.

Mondjuk nő vagyok. De hova tegyem őket?

2018. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, ebben az esetben tényleg lehetett más is, lehet csak beleláttam. De sokszor szólítottak hölgyemnek vagy mondták rám hogy "az a làny ott". Volt hogy diákmunkán voltam, külön helyre küldték a fiúkat és a lányokat, és ott is rámszóltak mert szerintük rossz sorba álltam be.
2018. máj. 19. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!