Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek, ha el...

Szerintetek mit tegyek, ha el vagyok kenődve, mert csúnya fiúként egy lánynak sem tetszem és folyton csak bántak és aláznak az emberek?

Figyelt kérdés
Azért is fáj, ha filmet nézek, mert szinte mindben van egy szexjelenet vagy valami smárolós szerelmes dolog. Én meg ki vagyok rekesztve, senkinek sem tetszem a csajok szerint csúnya vagyok és kiröhögnek, kicsúfolnak, ha meglátnak. Egyszerűen olyan arcszerkezetem van, amit csak kicsúfolni tudnak a csajok, vonzalmat nem éreznek irántam. Más helyes fiúk meg tele vannak lány rajongókkal csak, mert cuki helyes pofikájuk van. Engem miért nem szeret senki, miért a külső a lényeg?
2015. máj. 10. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Járj hivatásosokhoz! Szerelmet nem kapsz tőlük, de legalább szexelni tudsz velük, némelyikükkel csókolózhatsz is.
2015. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ne aggódj bizots lesz olyan lány akinek tetszeni fogsz majd egyébként tudom hogy ez nem vigasztal én sem vagyok túl szép szerintem bár én lány vagyok szóval csak fel a fejjel ! egyébként nem minden csajnak a külső a lényeg gondolj csak a szépség és a szörnyetegre szóval még a filmekben is vannak ilyen helyzetek szóval vannak csajok akik a belsőt nézik csak te még nem találkoztál ilyennel ugyhogy keress tovább!
2015. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a filmekben és a mesékben tényleg vannak olyan lányok, akik nemcsak a külsőt nézik. A valóságban viszont sajnos nincsenek.
2015. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lesz jobb azzal ha itt bőgsz? Edzel... Van aki ha meglátja hogy sportos vagy ilyen 70 kiló... Nem fogja érdekelni annyira a fejed!
2015. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Gyurd szénné magad", keress sok pénzt és dobáld úgy mint a konfettit azoknak akik nemet mondtak, közben kiabáld - "költsétek mindet gyógyszerre f4szsz0pók" és végül 2 fullos prostival karöltve lépj le :DDDD

van egy ismerősöm aki az utóbbit megcsinálta :D

2015. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez van sajnos,el kell fogadni.Jómagam is abba tartozom,ahova Te.Megaláznak,kinevetnek,semmibe vesznek a nők.Régen még én is kattogtam rajta,meg szarul éreztem magam miatta sokáig.

Mára már szimplán nem érdekel,felőlem azt csinálnak amit akarnak a nők,csak én sem foglalkozom velük már.Rájuk sem nézek inkább,elfordítom a fejem,és ennyi.

23/F

2015. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!