Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Durva volt ez a visszaszólás...

Durva volt ez a visszaszólás a tanárnak, vagy Ő reagálta túl?

Figyelt kérdés

A mai napon földrajzóra volt. Annyit kell tudni, hogy a földrajz tanárom annak idején az egyetemen évfolyam társak voltak apummal, jól ismerik egymást, az egyetem után is egy darabig még ápolták a kapcsolatukat. Egy kérdést tett fel, ami így hangzott: Mit termelnek ki az XY településen , és még hol található meg nagyobb mennyiségben. Nem tudta senki a választ, erre hozzám fordult, hogy nekem kellene tudnom, mert apám ott dolgozott régen. Na ez a régen annyit jelent, hogy másfél éves lehettem kb...

Ez nagyon felhúzott. Honnan kellene nekem ezt tudjam? Ő végezte el azt a pár évet egyetemet, Ő tanulta nem Én, Ő dolgozott ott, nem Én.

Válszul mondtam neki, hogy ilyen hülyeséget ne beszéljen. Kérdi, hogy miért. Erre azt válaszoltam, hogyha apám orvos lenne, akkor én a tanár úrt meg kellene tudjam műteni vakbéllel?

Erre felcsattant,hogy Én hogy képzelem, hogy vele így beszélek, stb. Csapott egy nagy hisztit az oszyály előtt.


2018. máj. 18. 20:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%

Anyád kijárt szolgálatba, akkor fogantál. :)

Sokat ütöttük, azért vagy ilyen.

2018. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon durva volt tőled. Egyet ne felejts, hogy a tanároddal nem vagy egy súlycsopotban, bár érthető, hogy a kamasz nagyot akar produkálni, de ezt itt eltúloztad.
2018. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
Ember csak jó fej akart lenni , te meg bunkó tahó voltál grat
2018. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem értek sokakkal egyet. Azért, mert Ő tanár engem 30 ember előtt megalzhat? "Szégyen, hogy ezt Te nem tudod."

Persze, Én értem, hogy vizet se vihetnék neki egyelőre, de ugyan azt a tisztelet várja el, amit Én is kapok tőle. És azért mert Ő tanár, még nem azt jelenti, hogy jópofaságból beszologat.

2018. máj. 18. 21:20
 15/23 anonim ***** válasza:
59%

Jajj itt is sok a túliskolázott

Ne játszatok már úgy mintha nem lennétek ti se ugyanolyan emberek mint a tanárok vagy bárki aki befolyásosabb

Szólj be ha olyan van ne törődj vele..Először a tanár végezze jól a dolgát utána lehet elvárni a tiszteletet a tanulótól,addig fölös erről beszélni

2018. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Én nem hisztiztem volna veled, hanem beírok egy egyest meg egy szaktanárit. Hülyézd le otthon apádat, ha olyan balfék, hogy elnézi, a tanároddal ezt nem teheted meg. És a többi kis csicska kommenthuszár sem, aki itt játssza a nagymenőt, az osztályban meg bármilyen kérdésre szemérmesen hallgat, mert buta, mint a tök.:D
2018. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem semmi sértő nem volt abban amit mondtál, én a tanár helyében inkább egy jót nevettem volna rajta.

Amúgymeg ebből a "tanár az isten" féle nevelésből lesz a sok magáért kiállni képtelen, minimálbérre bejelentett, fizetés nélkül túlórázó rabszolgamunkás. Merthát ha a főnök azt mondta, akkor azt kell csinálni...

2018. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem te kaptad fel a vizet feleslegesen. Bár a tanár helyében nevettem volna egyet. Végülis nem küldted el melegebbre. ☺
2018. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%

Ez kamu. Innentől nem hiszem el:

“Válszul mondtam neki, hogy ilyen hülyeséget ne beszéljen. Kérdi, hogy miért.”


Tök életszerű.

- Ne beszéljen hülyeséget!

- Miért?


Hát persze. Meg ha tényleg apád haverja lenne a tanár, akkor nem “hisztit” csap, hanem vele közli, hogy tahót nevel. De mindegy, mert az egészet csak kitaláltad. Egyre rendszeresebbek a “megszégyenítem a tanárt” című kitalációk mostanában.

2018. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszed el, az a Te bajod.
2018. máj. 19. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!