Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem régen voltak yugioh...

Nekem régen voltak yugioh kártyáim de eladtam öket és már nagyon megbántam, más is járt már igy?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelött 15 évesen adtam el nagyon sok lapot pár ezer forintért. de most eszembe jutott és ugy megbántam. el kellett volna tenni emlékbe. ráadásul vannak emberek még ma is akik a nagyon ritka lapokért sokat fizetnek. nekem nagyon sok ritka kártyám volt. am azért adtam el mert rájöttem hogy igy sosem fogok leszokni a yugioh kártyákal való játékrol, de akkor is megbántam. a tesz veszen adtuk el ha jol emlékszem.

2018. máj. 18. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Régen énis rengeteg játcottam velük, még mindig megvan majdnem az összes kártyám ,régi szép idők:D
2018. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én a sötét varázslókat gűjtöttem, elég nagy becsben tartottam őket, sosem játszottam velük, mert 10 évesen is tudtam már, hogy milyek sokat ér egy-egy ritka fajta sötét varázsló. Aztán ahogy most a kérdésed miatt keresgéltem, rájöttem, hogy nincsenek már meg. Elég szomorú. Viszont a kék sárkányos paklim még meg van, viszont azt rommá játszottam, így nem sokat érnek.


Lol, most utána olvastam, mindjárt sírok, hiába volt ultra ritka sötét varázslóm, egyes kékszeműek 100 dollárokat is megérnek valakinek.

2018. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Régen én is játszottam a testvéreimmel, a paklim szinte csak sárkányokból állt. Viszont egyszer nagy örjöngés kerekedett abból, hogy az öcsém csalni próbált, a szüleim pedig megpróbálták elvenni a kártyákat, hogy ne veszekedjünk. Én pedig a dührohamom közepedte inkább összetéptem az egész paklit, minthogy az elvegyék.

Azóta rengetegszer gondoltam vissza, hogy milyen hülye voltam akkor. Mostanában elkezdtem piacolni és a makettek és a jóskártyák mellett a yugioh-ra is vadászom. Igaz, azt nem magamnak gyűjtöm, hanem ha összegyűlik egy pár száz darab, akkor öcsém azt kapja karácsonyra vagy szülinapra.

2018. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
100 dollár egy kártyáért?? kik azok a bolondok?? de lehet azok is csak az eredetire hajtanak nem biztos hogy bármelyik sárkányért adna annyit.
2018. máj. 18. 22:11
 15/20 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat
2018. máj. 18. 22:13
 16/20 anonim ***** válasza:

Egyébként sose tudtam igazából a szabályokat :D

De nagyon jól szórakoztunk vele, rengetek kártyám van még belőle

2018. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
az én iskolámban senki se tudta a szabályokat. senkivel nem lehetett egy jot párbajozni mert mind csalt. meg kitaláltak mindenféle hulyeségeket pl egyik osztálytársam kitalálta hogy a fekete lyuk varázs kártyátol lehet kivánni meg ilyen hulyesegeket. az öcsémel játszottam mindig vele lehetett jot játszani.
2018. máj. 18. 22:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Régi szép idők
2018. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor mondjátok meg jol lehet eladni
2018. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem néha a tazok jutnak eszembe, hogy milyen jópofa lenne átpörgetni őket.
2018. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!