Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek sikerűlt már tényleg...

Valakinek sikerűlt már tényleg új életet kezdenie? Vagy a múlt mindig visszaránt?

Figyelt kérdés

Múlton kìvűl értem,szokások,betegség. Sejtem pl messze kűlföldön lehet,de picit egyszerűbben?

Gondom az van bőven. Munkahely egész de minimális szakmámhoz képest a fizetés. Ebből adódóan még meglépni se tudok. Jobb munkahely befektetést igényelne. 30+osan szüleimmel élek. Ennek oka alacsony fizetés+"szenvedélybetegség"féle. Amit talán le tudnék küzdeni de sok minden visszahúz.



2018. máj. 20. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ez egy hosszú munka. Nem lesz egy olyan pillanat, amikor hirtelen megváltozik minden jóra, hiszen a legtöbb embernek a saját személyisége a legnagyobb akadály.


Rá kell jönni mi az ami visszafog, és tudatosan vissza kell szorítani ezeket. Rossz barátságok, internet függőség, sport és egészséges táplálkozás elhanyagolása,kevés alvás, stb.


Folyamatos kitartással ezeket le lehet cserélni jó szokásokra.

2018. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1es de amit îrsz hosszú távú dolog. Én konkréta valami drasztikusabbra gondolok.
2018. máj. 20. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig jól írja az ember.

Azonban van, akinél egy tragédia, haláleset, betegség hatására történik meg egyfajta változás vagy változásra való igény megérése. Ne történjen ilyen senkivel sem meg, éppen ezért alkalmazza az ember inkább azokat, amiket az egyes írt.

2018. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából igen. Főleg ha valamilyen módon visszahúzott az elhunyt személy. De nálam szerintem nincs ilyen.
2018. máj. 21. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!