Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megszüntetnem...

Hogyan lehet megszüntetnem azt az emberi tulajdonságomat, hogy ne a múlt szemetéből táplálkozzak hogyha az utóbbi éveimet erre alapoztam, de azt tudom, hogy azért is tartok ott ahol (. )?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 03:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Van sok rossz tulajdonsága az embernek és gondolom több is 30 után, mint ugye nekem is ennyi idő alatt, de le lehet ezeket tenni is? Van olyan életmódvezetés, ami csakis erre épül és nem egy ember ad tanácsokat, hanem többen? Ha igen, mi a neve és fontos, hogy többen erősítsétek meg, hogy "működik".
2018. ápr. 5. 03:49
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A múltból tanulni kell, de úgy, hogy közben a jelenre fókuszálsz.
2018. ápr. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyűjts még tapasztalatokat! Az mindig bevált!

Igazábol annyi a "lényeg", hogy ha valami sérelem ért akkor azt beszéld ki, sird ki vagy akármi, de probáld könnyiteni a lelki világod. És amikor már nem fáj, gyüjts tapasztalatokat. Elöször csak "lassan" kis lépésekben és ha pozitivum ér akkor azt átformálhatja a gondolkodást és a nézetet:):)

2018. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, keresem erre továbbra is a megoldást!
2018. ápr. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!