Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban gond van a lelkivilágo...

Valóban gond van a lelkivilágommal?

Figyelt kérdés

Ezt már sokaktól megkaptam eddigi életem során.

A szüleim is a párom is kicsit ezen a véleményen vannak.

Nagyon szeretek egyedül lenni, akkor tudok feltöltődni, akkor is leginkább azzal, ha ugyanazokat a dolgokat csinálom (pl rakodok).

Nagyon kis mértékben igénylem a társaságot. Persze ha a párom menne, megyünk, de én magamtól nem tartok rá igényt, hogy másokkal legyek.

Többnyire olvasni szeretek, zenét hallgatni, festeni, sétálni.


De már az általam hallgatott zene miatt is megkaptam (pont a páromtól), hogy nem akarja tudni, milyen a lelkivilága annak, akinek ez kellemes zene:

https://www.youtube.com/watch?v=kDCnoyirWL4

https://www.youtube.com/watch?v=lt0Ji14Zkyk

https://www.youtube.com/watch?v=sd1z3JeNxUY


24n


2018. febr. 1. 13:11
 1/10 MR.X. ***** válasza:
Ezek inkább chill zenék...nem értem mi ezzel a baj. Én aki szigorúan csak rappet hallgat, azon belül is szigorú elvárásokkal, de néha hallgatok Én is ilyet...van minden kategóriában jó zene meg szar zene...például a Survival-Eye of the tiger-t ki ne szeretné?!
2018. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem átlagos a világnézeted, amire annyit mondanak, hogy baj van vele. Én is hasonló vagyok, annyi a különbség, hogy én nem önszántamból vagyok egyedül.
2018. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, mindenkinek más az ízlésvilága, a hobbija, az a lényeg, hogy érezd jól magad.
2018. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Introvertált személyiség vagy. Nincs ezzel semmi baj ☺
2018. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
A gond nem a te lelkivilágoddal van
2018. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A baj akkor lenne, ha ártanál valakinek ezzel. De gondolom, ilyen probléma nincsen :D

Az extrovertáltak meg előszeretettel tartják "kattosnak" az introvertáltakat.

2018. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Különleges,hangszeres zene ami tetszik neked.Teljesen pozitív.A nem átlagos ízlésre/ bármilyen témában/

azt mondják sokan,hogy különc.A szóban is benne van az,

hogy különbözik az átlagtól.Ha ezt még megfejeled festészettel,grafikával akkor teljes az értetlenség.

Amegoldás:Valamit úgy Tegyél,hogy abban te légy a legjobb.Ne hobbiként,hanem tedd ki a szívedet abban,ami

a leginkább érdekel.

2018. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nincs semmi gond se a lelkivilágoddal, se a zenékkel, amiket hallgatsz.
2018. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Még szerencse, hogy nem minden ember egyféleképp gondolkodik, és egyfajta zenét szeret, úgy elég unalmas lenne az életünk.


Nincs veled semmi baj !

2018. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cila-Bila válasza:
Nincs semmi baj veled. Nekem ez a stílus igazából nem megy! De ez az én bajom.
2018. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!