Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én lettem ilyen az...

Csak én lettem ilyen az utóbbi pár évben?

Figyelt kérdés

Eljutottam oda, hogy szinte mindent kizártam az életemből, ami bosszúságot, szomorúságot okozna. Az ismerőseim nagyrészét is ignoráltam, mégcsak köszönni se köszönök nekik ha találkozok velük.



Ami nem az életem szerves része azt kizártam magam körül, lesz**rom a legtöbb embert, alig nézek valakire is az utcán, és csak olyan dolgokkal foglalkozok ami örömet okoz. Nem tudom mennyire érthető... Egyszerűen egy burkot húztam magam köré és alig engedek át bárkit is belülre, és csak olyan emberekkel és dolgokkal érintkezek ami nekem jó és tetszik. Ahogy észrevettem a legtöbb ember is ilyen lett magam körül. Vagy csak én látom így most, hogy én ilyen vagyok ? Nem érdekelnek az olyan válaszok ami szerint ez nem jó amit csinálok. Ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi köszönöm.


2018. máj. 21. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha az életviteled helyességét kérdezed, akkor nem igaz a "les.rom" rész a mondatodnak...
2018. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló lettem:). Valahogyan elegem lett az emberekből, mert legtöbb vagy csak kihasználja a másikat, vagy hülyének nézi és lealázza. Ilyenre nincs szükségem. Nem vagyok rajta az FB-n, mert ha nem munkára használja az ember, akkor csak önmajomkodás az egész - szerintem. Úgy gondolom, hogy sokan csalódtak a mai magyar társadalom tagjaiban, így sokan jobbnak látják a bezárkózást.

Talán jobb így.

2018. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!