Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha akaratamon kívül válok...

Ha akaratamon kívül válok gonosszá, úgy hogy nem is tudok róla, akkor az elítélendő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a nagy szeretethiányból és depresszióból kifolyólag sokszor olyanokat mondok, írok, amikre később úgy reagálnak, hogy "sértő".

Én ténylegesen nem akarok senkit sem megsérteni, de folyamatosan megsértődnek rajtam. Ebből gondolom, hogy valami rosszat írhattam. De nem is tudok róla...


2018. máj. 23. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
De.
2018. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen, mivel tudsz róla. Ha én jól pofán váglak, majd közlöm, hogy azért csináltam, mert apám nem szeretett kis koromban, attól te még valószínűleg nem fogsz örülni a pofonnak.
2018. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy én nem tudok róla miért sértődnek meg.

De lehet hogy én sértettem meg őket. Számomra rejtély miért akadnak rajtam ki neten.

Meg ez lányokkal szokott lenni. Eltűnnek, meg nem kedvelnek. Pedig mivel ismerkedni akarok ezért pont kedves akarnék lenni. De sosem sül ki belőle semmi jó. Lelépnek, beszólnak, azt mondják gonosz vagyok stb... Igazából mindenféle dolog történik, csak normális ismerkedés nem.

2018. máj. 23. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy magyar film az ötödik pecsét. Részben választ ad a kérdésedre.
2018. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!