Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem szeretnék végezni...

Ha nem szeretnék végezni magammal, de nem tudom elviselni a helyzetet mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Változtass a helyzeten, amit nem tudsz elviselni!
2017. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a helyzet nem változtatható mert nem rajtam múlik?
2017. jún. 4. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tudsz rajta változtatni, akkor fogadd el.
2017. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartasz, hogy tudod, hogy ezen változtatni kellene, akkor fogsz is, csak még nem tudod a módját, de meg fogod találni.
2017. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
31%

Nekem csak egy kérdésem van. Mennyi idős vagy?

A helyzet elviselése más embereknél egész jól megy. Gondoljuk itt a nagyon szegény afrikai országokban levő emberekre, felnőttek és gyerekek egyaránti helyzetére.

Emellett hogy sokszor egy héten egyszer tudnak enni valamit, az egészség ügy olyan szinten nulla, hogy az összes nyavaja halálos. Az átlag életkor legföljebb 30 év.

Mégsem helyzetelnek, élnek.

Itthon mivel nincs ilyen probléma és mivel internet kapcsolódásod és erre megfelelő eszközöd van gyanítom a helyzet nem is igazán öngyilkosságra indokot adó helyzet.

Így nézd magadba, fejezd be a hisztériát és tedd jobbá az életed. Hozd ki belőle a maximumot. Ha nem kezdesz el így tenni, a kutya nem tud rajtad segíteni.

Ha nagyon mentális zokni vagy és testileg teljesen rendben vagy keress fel egy agyturkász kollégát. Aki azért kapja a pénzt hogy a sirantkozast hallgassa és buzdítson arra amit itt egy mondattal elintéztem neked.

2017. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 egy troll, ne vedd figyelembe! (@ #5: Neked mennyi a felelösségérzeted? )


@Kérdező: Próbáld meg kielemezni a helyzeted. Pl: gondolom a feszültség jó részét az adja, hogy úgy gondolod, nem tudsz változtatni a helyzeteden. Emiatt csapdában erzed magad, és ez feszültséget okoz.

Az öngyilkosság soha, egyetlen szituációban sem megoldása a problémának, úgyhogy akármennyire is erősek ezek a gondolatok, ezt dobd a kukába!

Minden problémának van megoldása! Ha eddig nem találtad meg, az csak azért van, mert nem gondolkodtál elég ideig rajta, vagy mert a megoldást nem akarod elfogadni.

(Én per pillanat az utóbbiban vagyok)

Próbáld meg nem erőből eltűrni a jelenlegi helyzeted, hanem úgy gondolni rá, hogy csak átmeneti állapot, egy kis döccenő, amin éppen most gördülsz át a megoldás felé vezető úton. Akármekkora is a probléma, meg fog oldódni. Ha így gondolsz rá, akkor könnyebb lesz! Így hamarabb megtalálod a megoldást, illetve könnyebben viseled majd el ezt a nehéz időszakot.

"Mint a patak vize a kövek fölött,

Nehézséget úgy hagyod a hátad mögött!"

Sok szerencsét sorstárs! ;-)

2017. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végezz azokkal akik miatt ebbe a helyzetbe kerültél, csak egy stukker kell hozzá, vagy ha ezt nem akarod akkor költözz el , és menj el primitive technology-nak.
2021. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!