Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem vagyok elégedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem vagyok elégedett magammal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sem belsőleg, sem külsőleg nem vagyok elégedett magammal.

Nagyon szívesen lennék én is bátor, barátságos, vagány lány, mint sem hogy olyan legyek mint most: félénk, visszahúzódó.

A külsőmről annyit hogy a családom megpróbál azokról lebeszélni amiket elképzeltem a külsőmmel kapcsolatban. Pl. anyuék szerint semmi szükségem nincs műszempillára, műkörmökre és szemöldöktetoválásra(persze ezalatt természetes megoldásra gondoltam, ugyanis hézagos a szemöldököm. A fogamat is szívesen kifehéríttetném hogy olyan legyen, mint a sztároknak, de sajnos nincs annyi pénzem.


2016. jún. 8. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is megpróbálnálak lebeszélni, mert egyrészt ezektől nem leszel szebb, csak egy álarcot húzol ezzel fel magad elé. Másrészről pedig ne akarj olyannak tetszeni, aki csak akkor tudna szeretni, ha tökéletesen nézel ki. Azt keresd, aki akkor lát a legszebbnek, amikor reggel kikelsz az ágyból. Ne hasonlíts magad másokhoz, mert ez szüli meg benned a külsőddel kapcsolatos problémáidat. Sokáig én is így tettem, és olyan voltam, mint most te.

Egyébként küldhetsz nyugodtan egy képet. Biztos vagyok benne, hogy nincs semmi baj a külsőddel.

2016. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szergej55 ***** válasza:
Nem azért, hogy feltétlenül lehülyézzelek, de ezektől tényleg nem lennél sem több, sem kevesebb, ettől önbizalmad és kisugárzásod még nem lenne.
2016. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minek akarsz mű lenni?
2016. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad!

ha szeretnél változni változtass,de nem minden esetben lesz ettől önbizalmad!


Sajnos nagyon sok rosszat kaptam az életben ,sok mindent elveszítettem az életben,még is életben vagyok még....

2016. jún. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt műszempillám, műkörmöm, daueroltattam a hajam, mert ÉN ettől éreztem jobban magam. Nem másért csináltam, nem mások kedvére akartam tenni, hanem a magaméra. És jobban is éreztem magam tőle, nőiesebbnek. Szóval én azt mondom, hogy ami belefér a keretbe, és azt szolgálja, hogy TE jobban érezd magad a bőrödben, azt csináld meg bátran és ne hagyd hogy eltiltsanak tőle. (Soha nem értettem, miért akarnak a szülők beleszólni a borotválásba, műkörömbe meg ilyenekbe, nekik az lenne a fontos, hogy a gyerekük jól érezze magát, persze ésszerű keretek között.)

A belső tulajdonságokon nehezebb változtatni, de nem lehetetlen. Habár én nem vagyok félénk és visszahúzódó, de ismerek ilyen lányt, és sajnos ő az évek alatt egyre csak visszahúzódóbb lett, akárhogy próbáltam segíteni. De ha te tényleg akarod, és elhatározod hogy szeretnél változni, akkor csak apró lépésekkel kezd. Például egy kicsivel többet beszélsz társaságban, belefolysz a társalgásba, majd egyre jobban kinyílsz, többet beszélsz magadról, a gondolataidról. Nem szabad félni, mert azok is ugyan olyan emberek, akik felé nyitottabb szeretnél lenni. Szóval csak bátran és kitartást! :)

2016. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzá tennék, hogy az miért "mű", ha valakinek mondjuk nem szép a körme, de szeretné ha kicsit nőiesebb lenne a keze és nem tövig lerágott, beszakadt körmökkel kéne szaladgálnia? Vagy hogy nem szép formájú a szemöldöke, rövidek a szempillái és javítani szeretne rajta? Ezeket mind azért találták ki, hogy az ember szívesebben nézzen tükörbe, és oké, mélyen gyökerező önbizalomhiányra nem nyújtanak megoldást, de ha ettől valakinek kicsit jobb lesz a kedve és szívesebben lép ki az utcára, akkor miért lesz ő egyből "mű"? Az nem itt kezdődik.
2016. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6

Sokan azt hiszik, hogy ők magukért teszik ezt meg azt, pedig ha jobb lenne az önismeretük, akkor tudnák, hogy valójában sose magukért festik be a hajukat a nők vagy hordanak műkörmöt, műszempillát, hanem mert nem szeretnének kilógni a társadalom által kikiáltott normának.

Most tegyél fel őszintén magadnak egy kérdést:

Ha a világon senki se hordana műkörmöt, műszempillát, és még ki is röhögnének érte, akkor is hordanád? Ha igen, akkor tényleg magadért hordod. Ha nem, akkor a társadalomért. Nekünk itt bekamuzhatod, hogy akkor is hordanád, de magadat nem tudod becsapni. Písz!

2016. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
normából*
2016. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 8

Légyszi ne mond már nekem, hogy mit akarok én hordani meg mit nem. :D

Ez teljesen olyan, mint amikor valaki azért edz, hogy egészségesebb legyen. Én azért daueroltatom a hajamat, mert NEKEM nem tetszik az egyenes haj. Senki nem szólt be, hogy miért egyenes a hajam, nem szerettem úgy, és kész. Anyukám azért festi a haját, mert nem szereti a barna hajat, hanem NEKI a szőke haj tetszik. Ennyi. Nem kell itt mély pszichológiába merülni azért, mert valaki műkörmöt/műszempillát/műakármit akar.

2016. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!