Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék magammal?

Mit tehetnék magammal?

Figyelt kérdés

Hali, azért regisztráltam a GYIK-ra, mert egy kis problémám akadt, amit nem tudok hová rakni...

1-2 éve néhány ember elkezdte mondogatni, hogy nagyobb az önbizalmam, mint az országunk stb... de nem igazán törődtem vele tudtam, hogy nem igaz.

Viszont ez megváltozott... mostanában majdnem az összes ismerősöm legjobb barát és a többi elkezdte mondogatni, hogy elképztően szemtelen, önbizalomban gazdag vagyok.

Ez nem egoizmus, amikor többnek érzem magam, mint a többiek.. egyszerűen csak ki vagyok békülve önmagammal.

De ami betette a kaput, az a barátnőm volt.

Tegnap filmet néztünk, valamilyen Arthur királyos film volt.

Elhangzott, egy párbeszéd, egy férfi és egy nő között

"f: mennyivel jobban zúgtál belém, mint én beléd"

és itt megszólalt, a barátnőm, hogy nem-e emlékeztet ez egy kicsit valakire... persze mondtam, hogy nem..

elmondta, hogy rám emlékezteti, és ez a fajta önbizalom volt az, amire felfigyelt.

A problémám az, hogy fel sem tűnik, mikor vagyok pimasz, vagy egoista, vagy ilyenek.

Zavarjon, normális, mit kellene tennem?



2017. szept. 10. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a film tök jó, én szeretem. Amúgy meg gondolkozz, mielőtt beszélsz (tedd sebességbe az agyad, mielőtt kinyitod a szád :D). Ne légy bunkó azokkal az emberekkel akik közel állnak hozzád. Főleg ne a barátnőddel! Sokan örülnének ha lenne nekik, mégis egyedül vannak. Én sem foglalkozom az emberek érzéseivel, szóval aki csak úgy oda jön és elkezd nekem okoskodni, elküldöm a halál... de akik közel állnak hozzám, azokkal normális vagyok. Én ezt tudom javasolni. Idegenekkel, vagy akik távol állnak tőled lehetsz pimasz, stb... De akik közel állnak hozzád, azokkal ne viselkedj így. Ezt úgy oldhatod meg, hogy gondolkodsz, mielőtt beszélsz.
2017. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy ne szeretném a barátnőmet, vagy a családomat.

Bármit megtennék értük, sőt meg is teszem a családom válláról leveszem a házimunkát a barátnőmet meg imádom gyakran előfodul, hogy elszörnyülködik, egy két emberen, és helyzettől függően próbálok rendet rakni akár szóval, akár fizikailag.

Az öccsét ismerem, egy suliba járunk.

Szegényt szivatják néha, utcán is bajba került 1x 2x és olyankor megleckéztettem a bajkeverőket.

Szóval imádom jobb embernek érzem magam mellette, de tényleg nem tudom belőnni mit szabad, és mit nem jaa és amúgy 16 éves vagyok nem tudom ez jelent-e valamit

2017. szept. 10. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!