Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk, Ferfiak! Titeket zavar,...

Fiuk, Ferfiak! Titeket zavar, ha egy lany huncutul mosolyog ratok?

Figyelt kérdés

A szomszed fiunak tetszem,elvezem a dolgot es valamiert osztosen meg lekezelo is vagyok vele,ami nagyon tetszik,tetszett neki.

Igazabol engem annyira nem erdekelt ez a fiu,de aztan megis kezdett megtetszeni a viselkedese...zavarba jott es hasonlok.

Egyik nap ugy tett mintha el akarna utni az autoval amikor leparkolt...utana mikor kiszallt kerdezett tolem valamit en pedig huncut mosolyal valaszoltam es ha jol emlekszem vissza meg a hajtincsemet is csavargattam,mint egy kislany.Igazabol ilyenkor en is zavarban vagyok...de magabiztosnak ereztem magam,mert tudtam,hogy tetszem neki.

Nem tudom,mit rontottam el,mert azota kevesbe kozeledik,erzem,hogy meghatralt,mintha nem is lennek mar annyira szimpatikus neki.

Mire gondolhatott?

Konnyen kaphatonak?

Vagy inkabb kuzdeni szeret egy noert es ez mar nem tetszett neki.

Elotte valoban magasrol letojtam.

Orulnek a valaszoknak,mert nagyon bantanak lelkileg az ilyen dolgok,tobbet az biztos nem lesz huncut a mosolyom!

El kepzelni nem tudom,milyen fejet vaghattam,annyira gusztustalan lehetett 😔😔😔????

Vagy neki van valami onertekelesi gondja?

Nekem hosszu evek ota nincs baratom,es lelkileg meg csak az se biztos,hogy kozel engednem magamhoz!

Nemhinnem,hogy ezzel nagyon ramozdultam volna.

De lehet,hogy nalam nem stimmel valami!

Onertekelesemnek annyi!!!!!!!!



2018. máj. 25. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen ostoba vagy.
2018. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene húzni az agyát a srácnak és akkor talán nem lett volna ez.
2018. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valld már be neki, hogy szerelmes vagy belé!
2018. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Te #1-es Hozzaszolo 😊

Miert vagyok en ostoba?

No hadd tudjam meg.

2018. máj. 25. 18:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Rettentően betegesen viselkedtek mindketten, így követni sem lehet igazán mi miért van.


Tetszel valakinek -> Te lekezelő vagy vele, annak ellenére hogy neked is megtetszett.


Úgy tett mintha el akarna ütni autóval, normális emberek közt ez nem vicces. -> Te úgy tettél mintha egy kis huncut kislány lennél.


A srác helyében nekem ebből annyi jött volna le hogy beképzelt csaj vagy, aki azokra a pasikra bukik akik el akarják ütni, meg akarják verni.


Nem is csodálom hogy nem vagy neki szimpatikus, fogalmad sincs arról hogyan kell viselkedni egy ellenkező nemű emberrel.


Nagyon cuki, hogy próbálsz huncutan mosolyogni, meg aranyosnak lenni, csak hogy azonkívül hogy meg akarnak téged rakni egyszer nagyon másra nem leszel hasznos az érettebb férfiaknak.


Mintha egy srác kigyúrt lenne, és agresszívoskodni tudna csak, de semmi máshoz nem ért. Nem lehet vele beszélni rendesen, vagy bármit csinálni, csak kötözködni tud. Pont ilyen vagy, csak lányban.

2018. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagyon várd, hogy szimpatikus legyél annak, akivel lekezelően viselkedsz. Hidd el nem ez jön be a pasiknak. Valószínűleg megunta ő is ezt, plusz rájött milyen butuska kislány vagy még és nem ez kell neki.
2018. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egy mosolybol megallapitja,hogy butuska vagyok?

Amugy nem tudja,milyen vagyok,mert soha nem beszelgettunk csak koszontunk egymasnak.

2018. máj. 25. 18:24
 8/14 A kérdező kommentje:

#5 Te sem vagy szazas azert,hozzank hasonloan.

Nem szandekosan voltam lekezelo,Isten a tanum ra,valamiert osztonosen jott ki belolem.Amugy en sem ertem,mert soha nem vagyok lekezelo.

Nem durvan,csak ha szolt hozzam,erezni lehetett rajtam,hogy nem erdekel a kozeledese...

Mar bocsass meg de "nem ugy tettem",mintha huncut vagy aranyos lennek.

Igenis kedves es aranyos vagyok az emberekhez.Ismetlem nem vagyok lekezelo csak ez a fiu ezt valtotta ki belolem.Talan igy haritottam kozeledeset.

Amugy meg,hogy engem megverjen egy pasi!?elobb verem en meg,mint en kapjak😄 persze nem vagyok verekedos,de az a fajta sem,aki hagyja magat.

Nagyon tevedsz ezzel is kapcsolatban.

De azt nem ertem neked, miert az jott le mindebbol,hogy megjatszom magam.

Most mar megjobban osszevagyok zavarodva,mint eddig😄😄😒

2018. máj. 25. 18:44
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 csak nehany szot valtottunk ritkan s a hangsulyom volt lekezelo.
2018. máj. 25. 18:52
 10/14 A kérdező kommentje:

Amugy meg igenis vannak,olyan lokott pasik,akik szeretik,ha egy no meglazxa oket vagy lekezelo veluk.

Lattam mar tobb ilyet!

2018. máj. 25. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!