Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket zavar ha...

Lányok, titeket zavar ha szemeztek egy fiúval, de ő nem mosolyog?

Figyelt kérdés

Vagy az jön le, hogy nem jössz be neki?

Ha szemezek is valakivel, sose mosolygok, mert szerintem irtó hülye fejem van ha mosolygok, másrészt meg nem is annyira szeretek mosolyogni.


2014. szept. 19. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszik a lányok olyankor.
2014. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig szimpatikusabb lennél. Mosolyogj csak :)
2014. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. :S Alapból félénkebb vagyok, és ha csak néz a fiú nem merek rámosolyogni.
2014. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én azt vettem észre, hogy a lányok többsége lesütött szemmel ül/sétál az utcán vagy a sz*ros telefonját nyomogatja. Amikor elmegy mellettem egy csinos lány, egyből lehajtja a fejét, amint az 5 méteres távon belülre ér. Így nehéz bárki szemébe néznem...
2014. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:

A lányok többsége is ilyen.Nem mosolyognak.Tiszta ego ez amúgy.Egyébként attól,hogy rám mosolyog egy lány,attól én még nem biztos,hogy vissza mosolygok rá,sőt általában nem szoktam.

Persze néha előfordul,de jobb a DR.House stílus nem?

2014. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:
Ja bocs,amúgy fiú vagyok XDD
2014. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!