Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tudok ŐSZINTE véleményt...

Hol tudok ŐSZINTE véleményt kérni a külsőmről?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 23:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet! :)
2018. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, küldj egy képet privátban.
2018. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is küldhetsz egy képet.
2018. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettétek a kérdést. Itt tudom, hogy nem lehet őszinte véleményt kapni, ezért is keresnék egy olyan helyet, ahol lehet.
2018. máj. 26. 12:13
 15/29 anonim ***** válasza:
Dude, itt mi a f#szért ne lenne valaki őszinte? i mean mondhatja hogy bűnronda vagy, vagy hogy "közösülne veled"(imádom a trágárszűrőt), édesmindegy, mert a büdös életben nem jössz rá hogy ki az a jóember aki a választ írta. Szóval nincs értelme hazudni. Annál nincs is jobb amikor következmények nélkül lehetsz őszinte. (Meine Meinung)
2018. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
+ ha itt nincs őszinte ember máshol sem, bárhol lehet hazudni legyen az fb gyk vagy insta vagy amit szeretnél. Ha az embernek érdekében áll hazudik ha nem akkor nem, so kérdem én miért akarnék neked hazudni?
2018. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerinted az 1 millió regisztrált tagból itt senkisem lehet őszinte, de majd valaki tud neked mondani egy "helyet", ahol csak őszinte emberek vannak?!


Buta vagy.

2018. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nagyon jó kérdés, hogy miért nem tudnak őszinte véleményt adni a legtöbben. De az itt jelenlévő felhasználók nagy része vagy álszent és "a külső nem számít" elve alapján fog minden áron jót mondani, a másik "csoport" meg valószínűleg nem akar másokat megbántani, stb. ezért ők is jó véleménnyel lesznek róla. Persze, vannak trollok is, akik negatív véleményt mondanának. De sajnos itt az első két "kategóriából" jóval több ember van, így az itt kapott vélemény nem lessz valós, tehát nem lenne semmi haszna.
2018. máj. 26. 13:53
 19/29 he84 ***** válasza:
9%
Ne haragudj kérdező, de nem kéne általánosítanod, hogy itt senki nem lesz teljesen őszinte. Ha ennyire nem hiszed el, akkor kár volt itt erről kérdést feltenned, amiben félig burkolt kérés is van. Na meg hogyha itt teszel fel ilyen kérdést, akkor nyilván néhányan szeretnének őszintén segíteni, beleértve engemet is, még akkor is, ha most nem egészen ez látszik, mert erről is írok. Ám hogyha túl negatívan állsz hozzá, akkor nem fog menni. Ha pedig már kiszűröd, félsz attól, hogy rosszakat mondanak majd azok, akik őszinték lennének veled, akkor valójában nem vállalod mégse az őszinte meglátást. Ugyanis az őszinteség nem arról szól, hogy csakis jót mondunk, pont az lenne az álszentség, amit nagyon nem akarsz és ez a része érthető. Ha valaki őszinte, abban rossz is lehet, csak el kéne tudni fogadni. Abban másoknak igaza van, hogy nincs olyan hely a neten, vagy bárhol, ahol többen és jobban őszinte emberek vannak. Mindenhol vannak őszinték, nem őszinték is, ha hiszed, ha nem. Én egy nagyon őszinte és szókimondó ember vagyok, néha talán kicsit túlzottan is, van hogy emiatt egy kicsit durvának tűnök. Pedig soha nem akarok senkit se bántani, főleg komoly ok nélkül, még téged se. Csak szeretném ha mindezt megértenéd, legalább minimálisan elfogadnád és átgondolnád rendesen, amiket most itt leírtam. Én biztosan teljesen őszinte leszek a külsődet illetően, ebben tuti biztos lehetsz. Ha gondolod, akkor priviben linkelj nekem magadról egy képet és őszintén fogok nyilatkozni. Ám akkor utólag ne sértődj meg, hanem vállald fel.
2018. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Látom te sem vagy valami észlény. Nem félek az esetleges rossz véleményektől. Tudom, hogy nem vagyok valami szép. De nincs szükségem a felesleges, álszent "nincs veled aemmi baj", stb. válaszokra.
2018. máj. 26. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!