Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tudok ŐSZINTE véleményt...

Hol tudok ŐSZINTE véleményt kérni a külsőmről?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 23:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Aklor mit is akarsz, Te degenerált?
2018. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Gondolom nem én vagyok az egyetlen ember ilyen problémával. Így az olyan emberektől, akik voltak hasonló helyzetben, azoktól egy erre alkalmas oldal nevét.
2018. máj. 26. 15:57
 23/29 anonim ***** válasza:
Ott is ugyanazok válaszolnak majd mint itt...
2018. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Azért csak van olyan hely, ahol normális véleményt tudnak adni az emberek...
2018. máj. 26. 16:55
 25/29 anonim ***** válasza:
2018. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hát pedig a Redditen is ilyeneket írnak "The problem with whenever a dude asks “is it my looks? “ is that it never is about the looks. It’s about everything else"


Ráadásul oda nyílvánosan kell kitenni a képet, itt meg küldözgetheti privátban.

2018. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 he84 ***** válasza:
Jesszusom kérdező, nyugi már! Mindent elmondtam és azt is, hogy én tényleg teljesen őszinte, szókimondó vagyok! Sajnálom ha te ezt nem hiszed el, inkább téged minősít. Kissé sajnállak, szánlak is. Ám ahogy látom, nincs arra garancia, hogy egy őszine véleményt el fogsz hinni a külsőddel kapcsolatban, már bocsi, hiszen nagyon kételkedsz itt mindenkiben előre ítélve. Az már tisztán látszik, hogy belül nem vagy teljesen okés, azon belül eléggé értetlen, rosszindulatú vagy és nem hiszel szinte senkinek. Akkor meg minek kérdezel? Ne haragudj, de elég furán állsz hozzá a dologhoz. Itt a legtöbben segíteni akartak, erre meg nem fogadod el az igazságot. Értsd már meg, hogy nincs erre külön weboldal, ha hiszed, ha nem! Mindenhol vannak mindenféle emberek, értsd meg és fogadd el! Nincs semmiféle őszinteségi weboldal! Ha én, vagy bárki felajnálja, hogy teljesen őszintén fogunk nyilatkozni, akkor fogadd el, ne kérdőjelezd meg! Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy biztos hazudik, eléggé értő ezt így előre feltételezni! Ennyi erővel soha senkinek ne higgyél sehol se, mert biztos hazudik! Jesszusom,... Nem vagyok álszent! És hogyha valaki őszintén azt mondja, hogy nincs veled baj, vagy akármi, akkor hidd el és ne kérdőjelezd meg, hogy ő akkor mindenképp álszent! Eléggé gonosz dolog másokról így ítélkezni! Utoljára felajnálom, hogy nekem nyugodtan küldj magadról képet itt priviben és teljesen őszintén megmondom azt, amit tudok! Ha nem próbálod meg 1-2 embernél, akik tényleg őszinték és segítenének, akkor sose tudod meg! Remélem jól végiggondolod mindezt most már elhamarkodott eelőre ítélések, rosszindulat nélkül!
2018. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 he84 ***** válasza:

Közben láttam, hogy ezt elírtam:

"eléggé értő ezt így előre feltételezni"

Az "értő" az "sértő" akar lenni.

És még annyi, hogy nincs olyan értelemben valós őszinteség, hogy az mindenkinek ugyanúgy őszinteség legyen. Amit az egyik ilyennek lát őszintén egy külsőről, addig a másik másképp is láthatja őszintén, tehát ilyen értelemben többféle őszinteség létezik.

2018. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel valakinek a véleménye, nekem is küldhetsz képet.
2018. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!